loading
VIPoffline
bektaş55
16. Ağustos 2017`da kayıt oldu!
3 gün önce Habbolar'a giriş yaptı
HL Kredi: 1687 Habbolar Kredi

Bir şeyler yazabilmek için Habbolar`a giriş yapman gerekir!

(Habbolar`da oturumun yoksa eğer burda kayıt olabilirsin)

bu kategoride kimse yok

bu kategoride kimse yok

bu kategoride kimse yok
 • bektaş55 31 kere Haber yorumladı

  • HABBO 2020 - HABBO YÖNETİMİ İLE RÖPORTAJ

   3 gün önce

   Yine de olan oldu ve ileriye bakmak durumundayız. Sulake'nin son zamanlarda takınmış olduğu kullanıcıya önem veren bu tavrın devam etmesiyle, umuyorum ki 2021 yılında Habbo, çok daha iyi bir konuma gelecek. Şu anki versiyon, sadece Flash'ın bitişinden önce oyunun kapanmaması için mevcut bir versiyon. Daha görsel pek çok geliştirme ve vergi değişikliklerinin çözüm bulacağına inanıyorum. Habbo'ya bence duyurmamız gereken şey, bu "orta yolu" ve finansal istikrarı vergiler ile bulamayacağız.

  • HABBO 2020 - HABBO YÖNETİMİ İLE RÖPORTAJ

   3 gün önce

   Yeni sürümün inşa tarihinin 2019'da başlaması, açıkçası uygun bir hareket olmamış. 2017'de Abode tarafından yapılan açıklamayla birlikte Flash desteğinin çekileceği söylenmişti. Pek çok yazılım şirketini bünyesinde bulunduran Azerion'a, Sulake, 2018 yılında dâhil oldu. Belki de o zamandan itibaren tüm çalışmalar başlamış olsaydı, takasın yerine gelen "özel teklifler" tamamlanmış olabilir ve oyunun görsel kalitesi iyileştirilebilirdi.

  • HABBO 2020 - HABBO YÖNETİMİ İLE RÖPORTAJ

   3 gün önce

   Bunun yanında bir BETA deneyicisi olarak, Habbo piyasası adına yapılan değişikliklerin tüm Habbo topluluklarının en önemli ortak derdi olduğunu söyleyebilirim. Evet, kullanıcılar dinleniyor ve adımlar atılıyor. Ancak henüz yeterli seviyede değiliz. Belki de şirketin, Habbo'dan daha kazançlı çıkabilmesi için kullanıcılara daha efektif planlamalar yapması, vergilere lüzum bıraktırmayacaktır.

  • HABBO 2020 - HABBO YÖNETİMİ İLE RÖPORTAJ

   3 gün önce

   Merhaba, öncelikle Müşteri Deneyimi Lideri istanbul Hanım'a, hazırlamış olduğumuz soruları yönetimle paylaştığı için çok teşekkür ederim. Bu haber sıradan bir makaleden de öte, Habbo'nun üst düzeyinden gelen resmî ve önemli açıklamaları içeriyor.

  • HABBO 2020 BETA - YENİLİKLER VE YENİ DENEYİCİLER

   21. Kasım`da

   @60ENES61 maalesef kesin bildirilmiş bir tarih yok. Ancak bilindiği üzere 31 Aralık 2020, Flash desteğinin kesiliş tarihi olduğundan bu tarihten önce geçişin sağlanacağını düşünüyorum.

  • HABBO 2020 BETA - YENİLİKLER VE YENİ DENEYİCİLER

   21. Kasım`da

   Merhabalar. Haberde bahsetmeyi unutmuşuz sanırım ancak artık Sandbox mimarlarımız da BETA versiyonuna erişebiliyor. Bu bağlamda @-Cavani @Anı[email protected] @ahmetarsla30 @Kenan4949 @.Swiftie. @ÇekiciThe gibi tüm mimarlarımız da aynı şekilde test sürecinde vakit buldukça bizlerle hareket ediyorlar. Onlara da aynı şekilde başarılar ve kolaylıklar 👌

  • Gizemli Mobi Mağazaya Eklendi!

   20. Kasım`da

   Macklebee'nin "Bubble Lounge" odasında bulunan, asıl nadir hâliyle "elmeri adı" şeklinde bir isme sahip bir mobiydi. Çok ufak değişiklikler yapılıp satışa sunulmuş sanırım. Tarihi bir değeri olduğundan ötürü alıp saklanabilir, ufak ve hoş bir mobi.

  • [MaW 2.0] Saklı Bahçe

   20. Kasım`da

   Bu haftanın oyunsuz geçmemesi adına, hem de hasta hâliyle yoğun bir dönem geçiren MAW lideri @Anı[email protected] tarafından hazırlanmış bir oyundu. İlk odada herkes toplanacağı için sıkıntı olabilirdi ama şu an çok rahat bir şekilde geçilir. Üstelik rozetler de çok güzel. Gereksiz ek yoruma gerek olduğunu düşünmüyorum ilgili açıklamalardan sonra. Hepinizin ellerine sağlık @Anıl_Berke @Marten..

  • [Habbolar.com] Evde Kal, Sağlıkla Kal

   20. Kasım`da

   Şık ve güzel bir oyun olmuş. Vaka da değil, sadece "hasta" sayısının bile beş binlere tırmanıp rekor kırdığı şu günlerde de çok anlamlı bir oyun. Rozeti de aynı şekilde güzel. Ellerinize sağlık @ahmet5531 @çakılı @SelenKaraer

  • HABBO 2020 - BETA GÜNCELLEMESİ (#1)

   5. Kasım`da

   Biz de geliştiricilerle karşılaşırsak söyleyebiliriz belki ama @korkusuz_ergen in dediği gibi Twitter’dan bildirmeyi de düşünebilirsin çünkü oraya da düzenli olarak bakılıyor.

  • HABBO 2020 - BETA GÜNCELLEMESİ (#1)

   5. Kasım`da

   Öneri için teşekkürler, dediğin gibi eklendi @errccan6 bu arada demiş olduğun kutu bir mobiyi hareket ettirirken veya yerleştirirken çıkıyor, eğer oda tasarlama noktasında böyle bir istekte bulunduysan mevcut. Ancak normal oyun için getirirler mi bilmiyorum, yine de oda tasarımı dışında talep varsa bildirebiliriz 👍

  • YENİ DÖNEM MİMARLARIMIZ BELLİ OLDU!

   3. Kasım`da

   @Anı[email protected] @ahmetarsla30 ve @Kenan4949 arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Birkaç kaleden başka işlevi olmayan kişilerin yorum yapıp da eleştiride bulunmasını ise maalesef üzüntüyle karşılıyorum. Açtıkları oyunlardan da görülebileceği üzere yine işinin ehli bir takım olduklarını düşünüyorum. Özellikle Ahmet'e bizzat tanık oldum, çok zorlu koşullarda odalarımı yetiştirmeye çalıştı. Yine Kenan için de geçerli. Hepsini tekrardan tebrik ediyorum, hayırlı uğurlu olsun 🎉 💖

  • HABBO 2020 - ODALAR VE GEZGİN

   1. Kasım`da

   Evet, görsel olarak ben de çok yetersiz buldum. Ancak geri bildirimlerle beraber zaman içerisinde bunun geliştirileceğini düşünüyorum. İlk girişte biraz garipsense de alışmak çok zor olmuyor. Asıl ciddi konular son gelen vergiler, kasa ve takas sistemi ve bunun çok yakından takipçisi olmaya devam edeceğiz. Paylaşılan haberlere düşüncelerinizi bırakmanız çok önemli, bunları iletiyor olacağız. Teşekkürler 😊

  • Neo-Habbo - Işıklar Söner!

   10. Eylül`da

   Odalar bina odaklı olmuş, belki başka bir şey de düşünülebilirdi ancak neo-habbo denince elbette akla ilk şehirler geliyor. Odalar güzel, yol haritası daha da güzel. Ellerine sağlık @Marten..

  • [Habbolar.com] Lezzet Turu

   10. Eylül`da

   Oda tasarımları hoş, kolay ve sade olmuş. Çok beğendim ellerinize sağlık @IceWorth @ahmet5531 @korkusuz_ergen Bunun yanında hem haber hem de kapağı çok hoşuma gitti mükemmel valla ellerine sağlık @EceLady :D

  • [Habbolar.com] Yaza Veda

   10. Eylül`da

   Şahsen çok beğendim, ellerinize sağlık @ahmetarsla30 @ahmet5531 👌

  • Nereden Nereye: Habbo Kredileri ve Ticaret

   10. Eylül`da

   Uzun zamandır Pepper ile bir röportaj isteğim vardı, Habbo için gerçekten emek vermekte olan biri kendisi. Bu arzumu gerçekleştirmek bu makaleye nasip oldu. Sağ ol @DrPepper

  • Nereden Nereye: Habbo Kredileri ve Ticaret

   10. Eylül`da

   Öncelikle röportajıma katılan DrPepper'a bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Sorularıma çok güzel bir şekilde cevap verdi, hatta Habbo tarihinde zor bulunabilecek bir parçayı da bizimle paylaştı. Bunun yanında, mobi isimleri için de çok büyük uğraşlar verdi. Beraber talep hazırladık, üstüne hatalı ismi olan tüm nadireleri odaya dizip tek tek olması gereken isimleri fotoğrafla gösterdi. Ne yazık ki personel birkaçı dışındakileri ellemedi.

  • Habboween Çizimleri!

   19. Ağustos`da

   Herkes bunları çizen grafikerleri övmüş de bu haberin asıl amacı bu fotoğraflara dayalı olarak bir tahmin yapmak ? COM otelinden Pulx işi çoktan çözmüş bile, buraya bırakıyorum

  • [Habbolar.com] Fashion Show!

   23. Temmuz`da

   Oyun mükemmel olmuş! Gerçekten üç turlu, tam bir turnuva odası. @Joker i ve @Salonique arkadaşımı odalar için de tebrik ederim. Anlatım için de @ahmet5531 e teşekkürler. Hem kazançlı hem de çok keyifli geçeceğini düşünüyorum. Oyuna katılamayacak olsam da umarım sizler eğlenirsiniz ?

  • CİNSEL ŞİDDETE KARŞI ULUSLARARASI HAREKET

   23. Temmuz`da

   Bu proje Brezilya temelli çünkü Brezilya, bu tür suçların yaygın olduğu bir ülke. Ancak global bir sorun olduğu için amacımız ortak, bu bağlamda mücadele vermeyi sürdüreceğiz.

  • CİNSEL ŞİDDETE KARŞI ULUSLARARASI HAREKET

   23. Temmuz`da

   Öncelikle bu projeyi Habbo’ya getiren HabboColor sitesini tebrik ediyorum. Habbolar olarak bizler de makale çevirileriyle bu projenin Türkiye kısmını yürütüyor olacağız. Bu gururu taşıyor olmak heyecan verici. Umuyorum ki siber suçların yayınlaştığı günümüz dünyasında, kendinizi güvende tutmayı öğrenebileceğiniz makaleler sunmayı başarırız.

  • Habbolar.com Ekip Başvuru Sonuçları!

   6. Temmuz`da

   Ekibe katılan tüm arkadaşlarımı can-ı gönülden kutluyorum. Fan site tarihinin en uzun toplantılarından biri düzenlendi, tek tek başvuruları değerlendirdik. Ne mutlu ki ekibimize dâhil olan tüm arkadaşlar işini hakkıyla verebilecek kişiler diye düşünüyorum. Tekrardan kutlar, Habbolar için de hayırlara vesile olmasını dilerim ?

  • HABBO 2020: Seviye Sistemi

   4. Temmuz`da

   @EvaBaler Hayır Allah korusun ? Korunacak hesabına dair veriler.

  • HABBO 2020: Seviye Sistemi

   4. Temmuz`da

   @.MorningStar. bilgisayar ve mobil versiyonlar arasında fark olmayacak. İkisi de aynı.

  • HABBO 2020: Seviye Sistemi

   4. Temmuz`da

   @-Ali-Kemal- bazı hesaplar oluşturulmuş bir biçimde ama yasaklı olarak duruyorlar. Testin başlangıcıyla beraber açılacaklar. Dert etme bize izin verildiği kadar bilgi sunmayı planlıyoruz testten sonra.

  • HABBO 2020: Seviye Sistemi

   4. Temmuz`da

   Bence kredi de kazandırıyor olması güzel olmuş, en azından ufak bir birikim yapma şansı oluyor. Benim gibi para yatırmayanlar böylece hoşumuza giden birkaç mobiyi satın alma fırsatı bulacağız ? Ama pencerenin tasarımına bir göz gezdirecek olursak çok basit kalmış. BETA testi başladığında diğer fonksiyonları görmeyi de dört gözle bekliyorum. Bakalım.

  • HABBO 2020: Seviye Sistemi

   4. Temmuz`da

   Onun dışında bence sistem güzel olmuş ama ?eşyalarım bedava olmakla beraber bir sayfayı bile doldurmadığı için oradan kaybettim demek bu :D Onun dışında oda sahipliğinden ve başarılardan da çok getiri sağlayamam, bu da demek oluyor ki şu rozetli oyunlara dalmam lazım ?

  • HABBO 2020: Seviye Sistemi

   4. Temmuz`da

   Çeviride ufak bir gariplik var sanki, "odaların meşgul oluşu" yerine "odalarınızın ne kadar kabalık olduğu/ilgi gördüğü" de denilebilirdi.

  • Yeni NADİRE Sokak Kraliyet Görünümü Geldi!

   4. Temmuz`da

   @DrPepper çok haklı. Özellikle son dönemde Kapadokya çeviriyle ilgileniyor ve yaptığı çeviriler genellikle İngilizcedekiyle birebir aynı kelimeler oluyor. Bilemediklerini de bırakıyor. Sonra ortaya “Habbo furni’deki Gururu keşfet” diye bir zırvalık çıkıyor. Hâlbuki çevirinin Türkçede anlamlı olması asıl gereken şey. Mobilerde de öyle, bir mobinin farklı renginde ne demişim diye bakma zahmetine girmeden hop ya “fan” ya da “vantilatör” yapıştırıyor. Biz bile zor anlıyoruz, yeni oyuncu ne yapacak?

  • Temmuz Ayı sizin için Habbolarda MUHTEŞEM olacak!

   3. Temmuz`da

   Hemen bozdurdum ? Bir muhteşem ay daha beklesin bizi!

 • bektaş55 bir seviye yükseldi!

  3. Temmuz`da

  zur
  bir seviye daha yükseldi: Kupon-bozdurmak Seviyesi: 4 Seviye: 5 !

 • bektaş55 8 kere Haber yorumladı

  • Yeni NADİRE Sokak Kraliyet Görünümü Geldi!

   3. Temmuz`da

   @.Swiftie. Kapadokyanın Google Translate kullandığına hem yemin edebilir hem de kanıtlayabilirim o zaman ?

  • Yeni NADİRE Sokak Kraliyet Görünümü Geldi!

   3. Temmuz`da

   Çeviri müthiş :D Royalty gördüğün yerde de Kraliyet yapıştırmazsın ya. Tamam kelime olarak o anlama geliyor ama İngilizcede daha mantıklı bir anlamı var, Türkçe "Sokak Kraliyeti" mantıklı bir tamlama mı? "Sokak Tarzı" gibi daha anlam karşılayıcı şeyler kullanılabilirdi. "ceketle değil" kısmından sonra "ile" kullanmak yerine "içerir"le bitirmiş cümleyi de. Çeviren kişi şunu tekrar bir kez daha okusa kendi de anlam veremeyecek ama neyse... Çevirmek için çevirmiş ama kıyafet güzel ?

  • Yeni Habbo Büyükelçileri!

   2. Temmuz`da

   @korkusuz_ergen i tebrik ediyorum, değerli bir ekip arkadaşım olarak bu habere çok sevindim! ? Diğerlerini pek tanımasam da başarılar diliyorum. Son olarak Denizhanı "LGBT savunucusu" diye nitelendirenlere de anlam veremediğimi belirtmek isterim. Bir kişinin LGBT olup olmaması göz önünde bulundurulmadan büyükelçilerimiz her hakarete ilgili cezayı verir. Bu sıfat sanki bu zamana kadar LGBT olan oyunculara gelen hakaretlere ceza verilmiyormuş izlenimi veriyor. Tekrardan başarılar dilerim. ?

  • Doya Doya Onurla (Yol Haritası)

   30. Haziran`da

  • [Habbolar.com] Balon Oyunu! (HC Çekiliş)

   28. Haziran`da

   #CekilisBalon

  • [Büyükelçiler] Pride 2020!

   28. Haziran`da

   Cavani’ye hak veriyorum. LGBT tıpkı heteroseksüellik gibi normal bir durum ve bir kişinin cinsel yönelimini kendi içinde-sevdiğiyle yaşaması daha mantıklı. Her vakit her yerde eş cinsel olduğunun altını çizenler (konusu gelmese bile) ve 12 ay 365 gün gökkuşağı kıyafetle dolaşanlar var. Dış görünüşe karışmıyorum ama bunu her yerde vurgulamanın, “bir şey demedik ki zaten ama konuyla alâkası ne?” dendiğinde de homofobik damgası vurulmasının anlamı yok. LGBT her şey gibi normalse çok büyütülmemeli

  • [Habbolar.com] Balon Oyunu! (HC Çekiliş)

   27. Haziran`da

   Unutmadan ellerine sağlık @ahmet5531

  • [Habbolar.com] Balon Oyunu! (HC Çekiliş)

   27. Haziran`da

   Oda sade olmuş, bir balon oyunu için olması gerektiği gibi. Ben beğendim, herkese başarılar!

 • bektaş55 bir seviye yükseldi!

  27. Haziran`da

  zur
  bir seviye daha yükseldi: Yorumlama Seviyesi: 6 Seviye: 7 !

 • bektaş55 3 kere Haber yorumladı

  • [Habbolar.com] Balon Oyunu! (HC Çekiliş)

   27. Haziran`da

   "Çekiliş yorumlarını etkinlik sona erdiğinde atınız!" ?

  • [Büyükelçiler] Pride 2020!

   26. Haziran`da

   Şahsen ben LGBT'yi değil, feministleri değil, homofobikleri değil, komünistleri değil özüyle İNSANı destekleyen biriyim. Kırmızının, yeşilin, sarının, turuncunun, mavinin, morun ayrıldığı gökkuşağını değil; oradaki her bir rengin birleşerek oluşturduğu beyazı desteklerim. Umuyorum herkes bir gün birbirini cinsel yönelimine, dinine, ırkına veya milletine göre değil, İNSAN olduğu için desteklemeyi öğrenir.

  • Personeller Anlatıyor #1: WaltzMatilda

   26. Haziran`da

   @xyurdax52 sıradaki kişinin istanbul olabileceği görüşündeyim. Sonuçta kendisi de WaltzMatilda kadar eski ve deneyimli bir personel. Bakalım

 • bektaş55 saygı duydu

  26. Haziran`da

  PoisenZPoisenZ`den saygı duydu!

 • bektaş55 4 kere Haber yorumladı

  • Sınırlı Sürüm Nadire Sultan Tahtı!

   26. Haziran`da

   @TolgaGF 3000 Krediden koyulmuş NO 2 pazara ? ? ? Tebrik ederim. Çok güzel bir LTD olduğunu düşünüyorum, sırf görüntü ve rozet için bile alınabilir. Kâr da ettirir ? Ama TR oteli büyük bir otel artık, DE'ye 144 tane gelirken buraya niye hâlâ 72 geliyor anlamadım.

  • YAKINDA: Grup Chat Özelliği!

   25. Haziran`da

   Yıllar, yıllar sonra oyuna yeni bir özellik geliyor oluşu... Gözlerim yaşardı ?

  • [MaW 2.0] Cüceler Diyarına Yolculuk

   24. Haziran`da

   Odalar güzel olmuş, ağaç ve cüce gerçekten harika. Sadece gorili beğenemedim, mermi delikleri tam oturmamış. Her odada olmasına gerek yoktu yani, normal bloklarla da yapılabilirdi. Onun dışında güzel. Ellerine sağlık @JantiAdam ve haber için teşekkürler @ahmet5531 ?

  • Başarılar Kısmı Güncellendi!

   24. Haziran`da

   Cüce, paten ve spor aletleri kalabilirdi bence. Habbo 2020'de bunlar başka bir hâl alacak diye mi arşiv kategorisini açtılar acaba? Belki de geliştirip yerlerine daha iyilerini getireceklerdir. Meçhul ?

 • Online (8/111)

  yükleniyor... yükleniyor...