loading
offline
Emobaba55
8. Aralık 2019`da kayıt oldu!
8. Ağustos`da Habbolar'a giriş yaptı
HL Kredi: 275 Habbolar Kredi

Bir şeyler yazabilmek için Habbolar`a giriş yapman gerekir!

(Habbolar`da oturumun yoksa eğer burda kayıt olabilirsin)

bu kategoride kimse yok

bu kategoride kimse yok

bu kategoride kimse yok
 • Emobaba55 13 kere Haber yorumladı

  • Yeni Habbo Büyükelçileri Seçildi!

   5. Ağustos`da

   Habbo Türkiye topluluğu neden azalıyor, hadi her ay takvim getirelim diye acemilik yapan - iq personelin yaptığı bu seçimi şiddetle kınıyorum.

  • Yeni Habbo Büyükelçileri Seçildi!

   5. Ağustos`da

   Bir tanesinin 65 tane rozeti var, diğerinin de sevgilisi. Abi, sanal sevgili yapan adamı Elçi yaparsan odasına gider kiss komutu yazar, bunu anlamamak için aşırı derece beyinsiz olmak lazım. Hayır biz demiyoruz ki 10k üstü, 100.000 TL yatıran herkesi Elçi yap. İstiyoruz ki ya seçim sistemi getir Habbo halkı seçsin ya da sürekli aktiflik gösterip, gerçekten katkı sağlayan kişileri, kimseye sormadan zart diye seç. Bu nedir lan? Kim oğlum bunlar? Nasıl güvenelim şimdi bu insanlara?

  • Yeni Habbo Büyükelçileri Seçildi!

   5. Ağustos`da

   Habbo'da bilinen kişilerin Elçi olmasını istememizin sebebi, tanıdığımız, gördüğümüz, bu oyuna emek vermiş ve yıllarca topluluğa katkı sunmuş kişilerin; olgunluğunu en üst seviyede yaşayan ve Habbo Türkiye topluluğuna daha kaliteli katkı sunabileceğine inandığımız kişiler olması. aslan50'yi ve arzu'yu bir gram istememizin sebebi spesifik isimleri Elçi olarak görmek istememiz değil, bu kişilerin topluluğa bir şey katabileceğine inanmamamız.

  • Yeni Özellik: NFT Oda Ayarları!

   3. Ağustos`da

   kendimi 50'lerin ortasında amerikan zencisi gibi hissediyorum. p2w getirmenin başka bir yolu.

  • Yeni Habbo Büyükelçisi Seçildi!

   28. Temmuz`da

   Daha seçimler ilk başladığında ''Harbiden adil bir seçim olacağını düşünmek...'' diye bir yorum yapmıştım. Siz Habbo Türkiye'nin çöplüğünü hafife aldınız. Size bu Elçi az bile.

  • Elçi Seçimleri Anketi!

   11. Temmuz`da

   Yarışma odalarını bile rastgele seçen bir yönetimin harbiden adil bir elçi seçimi yapacağına inanmak... ne bileyim.

  • Dinozor Müzesi Oda Yarışması

   6. Temmuz`da

  • Dinozor Müzesi Oda Yarışması

   6. Temmuz`da

   Olm rastgele seçmek ne lan?:DDDDDDDDDDDDDDDD İnsanlar emek edecek, oda yapacak, hayal edecek, uğraşacak sonra bunlar ''RASTGELE'' 20 tane oda seçecek?:DDDDDDDD AKLIMI YİTİRİCEM OLM BUNLAR İYİCE BİLLUR GEÇMEYE BAŞLADILAR LA ADAM ODAYA 1 TANE İSKELET KOYACAK RASTGELE SEÇİLECEK KAZANACAK MI YANİ? ŞAKA MI BU

  • Yeni Dönem Mimarlık Seçimleri!

   21. Haziran`da

   1 sene evvelsinden oyunun bittiğini söylemiştik, yine söylüyoruz. Habbo denen illetimsi şey, bir oyun değil, profesyonellikten uzak bir şirketin çöküş dönemi hazırlığı pr'ıdır.

  • Beklenen Haber Geldi: Habbo Merch!

   20. Mayıs`da

   +abi uygulama çöp, şirket zarar ediyor, ne yapalım? Elbette baskılı orijinal Habbo ürünleri satalım. Hem de yerelleştirme olmadan! Hem de aynısını taş çatlasın 60 TL'ye yaptırabilecekleri hâlde dolar bazında satalım! Hem de o kadar kalitesiz görünsünler ki, basbayağı böyle siyah hoodie satalım!

  • Habbo`da Haziran 2022: Neler Var? (GÜNC. #2)

   28. Nisan`da

   Yıllardır bu maymun şirketin saçmalık derecesindeki yeniliklerini izliyoruz. Bugün daha iyi anladım ki, SJW kanına kadar işlemiş bu şirketin. Ulan harbiden bu oyunun başında kim var arkadaş ya? Kapadokya'dan sonra en büyük facia bu tasarımla getirenler. Arkada Recep İvedik soundtrack açıp kahkahalar içerisinde çizmiyorlarsa bunları başka bir şey bilmiyorum.

  • Habbo`da Yenilik: Sanatçılar Ekibi!

   6. Mart`da

   @dilan_122 şimdiye kadar feedback almayan şirket şimdi oyuncuyu sallar olmuş. Ki zaten artık sallayacak bir oyuncu da fazla kalmadı. Yarın otelin aktifliği 2016'ya dönsün yine personel oyuna girmez, yine oyuncuları sallamazlar. O yüzden bunlara hizmet etmek değil, yaptıkları işle dalga geçmek mübahtır.

  • Habbo`da Yenilik: Sanatçılar Ekibi!

   5. Mart`da

   Puhahaha, yıllar önce bir karar aldılar oyunu mahvettiler, oyuncuları sallamadılar, kimseyi dinlemediler, feedback almadılar, şimdi de sıvamaya başlamışlar. Komedi gerçekten sadece gülüyorum ben bu tür durumlara. Ne oldu? Elinizde eskiden bu işi zevkle yapan, insan gibi bir şeyler üreten ve üretmek isteyen kimse kalmadı mı? Şimdi de millete HC BC falan dağıtarak yaptırmaya çalışıyorsunuz. Rezilsiniz Sulake, bu da rezilliğiniz tescilli resmî belgesi.

 • Emobaba55 Forum`da bir konuyu yorumladı (Sizce oyun eski aktifliğine kavuşur mu?)

  2. Mart`da

  Böyle bir oyunun şu anda bu kadar aktifliğe sahip olması bile oyunun sahipleri tarafından şükürler ö[...]

 • Emobaba55 bir habere yorum yazdı (Yeni Kıyafetler ve Efektler Bulundu!)

  2. Mart`da

  1-) Kadınlar için. 2-) Unisex 3-) Kadınlar için. 4-) Unisex 5-) Erkekler için gibi ama unisex, kadınlar da rahat rahat kullanır. 6-) Erkek gibi, unisex. 7-) Unisex 8-) Erkekler için. 9-) Kadınlar için. 10-) Erkek gibi unisex. Yıllardır söylüyoruz, söylüyoruz. Dilimizde tüy bitti ama sonunda galiba birkaç kişi de erkeklere hiçbir şey gelmediğini fark etti. Listeyi görüyorsunuz, anlatmaya gerek yok. Komedi gerçekten. İyi ki bıraktım bu oyunsal stand-up'ı. Dayanılacak gibi değil.

 • Emobaba55 Forum`da bir konu açtı
  Konu bulunamadı

  9. Aralık`da

 • Emobaba55 Forum`da bir konuyu yorumladı (En sevdiğiniz şiirden bir dize?)

  8. Aralık`da

  Verir zavallı memleket, verir ne varsa; malını Vücüdunu, hayatını, ümidini, hayalini; Bütün ferag-ı [...]

 • Emobaba55 bir habere yorum yazdı (Kışa Hazırlık (Yol Haritası))

  8. Aralık`da

  Kesinlikle bu aya yakışır bir maze olmuş. Ne uzun, ne de zor bir maze, her şey olması gerektiği gibi. Birazcık zaman harcıyorsun, güzel bir ödül alıyorsun ve çıkıyorsun. Bunalmak yok, gözü rahatsız eden hiçbir şey yok, oda tasarımları tatlı. Tebrikler, harikaydı.

 • Emobaba55 2 kere seviye yükseldi!

  • 8. Aralık`da

   zur
   bir seviye daha yükseldi: Beğenme Seviyesi: 4 Seviye: 5 !

  • 5. Aralık`da

   zur
   bir seviye daha yükseldi: Yorumlama Seviyesi: 6 Seviye: 7 !

 • Online (0/32)

  yükleniyor... yükleniyor...