loading
offline
AdrianNewey
1. Temmuz`da kayıt oldu!
2. Mart`da Habbolar'a giriş yaptı
HL Kredi: 1244 Habbolar Kredi

Bir şeyler yazabilmek için Habbolar`a giriş yapman gerekir!

(Habbolar`da oturumun yoksa eğer burda kayıt olabilirsin)

bu kategoride kimse yok

bu kategoride kimse yok
 • AdrianNewey bir habere yorum yazdı (Mart 2024 Büyükelçiler InfoBus Etkinlikleri!)

  1. Mart`da

  Rozet için değil de bilgiler için kaçırmayın demenizi beklerdim çünkü bilgilerin bana ne katacağını aşağıda açıkladım. Rozet güzel olabilir ama kaçırmama sebebi bilgiler olmalı. @doğanehir123 @taliboali

 • AdrianNewey Sohbet-Odasın`a yazdı

  1. Mart`da

  @Talliboali, sakin ol! Ben bir savaşçı değilim, barış güverciniyim.

 • AdrianNewey 9 kere Haber yorumladı

  • Yeni Nadir Bonus Çanta I - Tavuklar!

   1. Mart`da

   Tavuklar özgürlüklerini seven canlılardır. Onları otelimizde mutlu etmek için geniş bir alan ve bolca yem sağlamalıyız.

  • 2024 Mart Ayı Takvim Ödülleri!

   1. Mart`da

   Hey Habbolar! Müjde! Habbo'nun en sevilen özelliklerinden biri geri döndü: Habbo Takvimi! Bu sene takvim daha da cömert! 30 gün boyunca her gün bedava bir eşya kazanma şansı yakalayacaksınız. Mobilyalar, kredi paketleri... Takvimde ne var ne yok kim bilir? Belki de o hayalini kurduğun nadir mobilden bir tane kaparsın! Takvimi Aç, Hediyeler Yağsın!

  • Parça`lara Gelen Değişiklikler!

   1. Mart`da

   Topluluk Konseyi ve Moderatörler artık Parça seçiminde rol almayacak. Parçalar, renk yerine mobilya türüne göre gruplandırılacak. Büyük setler, daha küçük setlere ayrılacak. Bazı mobilyalar otele kilitli olarak eklenebilir. Parça setlerinin tam listesi önceden paylaşılmayacak. Parça fiyatları, piyasa değerine ve tedarike göre belirlenecek. Her ay yeni Parça grupları yayınlanması hedefleniyor. Oyuncuların tüm mobilyalarını Parçaya dönüştürmek için yeterli zamanı olacak.

  • Yeni Bahar Mobileri Geldi!

   1. Mart`da

   Mobilyaları o kadar hızlı gösteriyorsun ki, hiçbir şey göremiyoruz. Bir saniyede bir mobilya gösteriyorsun, sanki bir Habbo turu yapıyormuş gibi. Lütfen biraz daha yavaş kaydırsan çok memnun oluruz. Mobilyaların detaylarını görmek ve hangisini beğendiğimize karar vermek istiyoruz. Ayrıca, mobilyalar hakkında biraz bilgi verirsen daha da iyi olur. Örneğin, hangi malzemeden yapılmışlar? Fiyatları ne kadar?

  • Yeni Nadire Çiçek Vagonu Geldi!

   1. Mart`da

   Vagon, bilinçaltımızın karanlık köşelerini temsil ediyor. Çiçekler ise bastırdığımız duygularımızı ve arzularımızı. Vagonun karanlık ve kasvetli olması, bu duyguların bilinçaltımızda gizlenmiş olduğunu gösteriyor. Odanın penceresi veya kapısı olmaması, bu duygulara ulaşmanın zor olduğunu gösteriyor. Vagonun etrafındaki ağaçlar ise bilinçaltımızın gizemli ve bilinmeyen yönlerini temsil ediyor.

  • Mart 2024 Büyükelçiler InfoBus Etkinlikleri!

   1. Mart`da

   Infobus etkinliğine katılmak için sabırsızlanıyorum. Büyükelçilerimizden çok şey öğreneceğime eminim. Bu bilgiler hem Habbo'da hem de gerçek hayatta bana çok faydalı olacak. Etkinliğe katılan diğer Habbolarla da tanışmak istiyorum. Belki yeni arkadaşlıklar da kurabiliriz. Birlikte daha güvenli ve keyifli bir Habbo deneyimi yaşayabiliriz. Siz de Infobus etkinliğine katılmaya ne dersiniz? Hem bilgilenelim hem de eğlenelim!

  • Mart 2024 Büyükelçiler InfoBus Etkinlikleri!

   1. Mart`da

   Hesap ve takas güvenliği çok önemli. Bu konuda bilgi sahibi olmak beni dolandırıcılardan ve diğer tehlikelerden korur. Ayrıca öğrendiklerimi ailemle ve arkadaşlarımla da paylaşabilirim, böylece onlar da daha güvenli bir şekilde internet kullanabilirler.

  • Mart 2024 Büyükelçiler InfoBus Etkinlikleri!

   1. Mart`da

   Etkinliğe katılarak öğrendiklerimi Habbo'daki arkadaşlarımla paylaşacağım. Birlikte daha güvenli bir şekilde Habbo oynayabiliriz. Ayrıca öğrendiklerimi blogumda da yazacağım, belki başka Habbolar da faydalanır.

  • Mart 2024 Büyükelçiler InfoBus Etkinlikleri!

   1. Mart`da

   Büyükelçilerimizin "Hesap Güvenliği" ve "Takas Güvenliği" konulu Infobus etkinliğini duyunca çok heyecanlandım. Bu konularda bilgi edinmek ve sorularımı sormak için harika bir fırsat. Hem de katılımcılara özel rozet varmış!

 • AdrianNewey Sohbet-Odasın`a yazdı

  29. Şubat`da

  Kavgadan kaçarım, kovalayanı da severim. @talliboali

 • AdrianNewey 7 kere Haber yorumladı

  • 6 Başarı Arşivden Kaldırıldı!

   29. Şubat`da

   Başarılar eklendiği için oyunu daha fazla oynamak isteyeceğim. Bu da işimi, ailemi ve sosyal hayatımı ihmal etmeme neden olabilir.

  • Hapishaneden Kaçış! (Yol Haritası)

   29. Şubat`da

   Hikaye için teşekkürler @AdrianNewey

  • Hapishaneden Kaçış! (Yol Haritası)

   29. Şubat`da

   Duvar çok yüksek ama pes etmeyeceğim. Sonunda zirveye ulaşıyorum ve aşağı atlıyorum. Özgürüm! Artık bu saçma hücrenin ve bu berbat oyunun uzağındayım. Ama... bir dakika. Etrafıma bakıyorum. Her yer piksel piksel. Evet, burası hala bir oyun. Gerçekten özgür değilim. Lanet olsun! Bu oyundan nasıl çıkacağımı bilmiyorum. Belki de... tekrar ananaslı votka içmem gerekiyor? Evet, evet, kesinlikle bu işe yarar!

  • Hapishaneden Kaçış! (Yol Haritası)

   29. Şubat`da

   Kovayı alıp pencereye tırmanıyorum. Parmaklıklardan birini zorla kovanın sapıyla itiyorum. Oh evet, oluyor! Parmaklık gevşiyor. Biraz daha zorlarsam... evet, koptu! Pencereden dışarı bakıyorum. Avluda bir gardiyan var. Uyuyor gibi görünüyor. Şimdi tam kaçma zamanı! Parmaklıklardan aşağı sarkıyorum ve yere atlıyorum. Sessizce gardiyanın yanından geçiyorum ve hapishanenin duvarına tırmanmaya başlıyorum.

  • Hapishaneden Kaçış! (Yol Haritası)

   29. Şubat`da

   Ama nasıl? Hücrenin her yeri parmaklıklarla çevrili. Tek pencere de minicik ve demirlerle kaplı. Duvarlar sağlam betondan. Yerde saman ve pislik var. Bir de köşede paslanmış bir kova var. Hmmm... kova! Belki de bu kova bana bir işe yarar.

  • Hapishaneden Kaçış! (Yol Haritası)

   29. Şubat`da

   Belki de uzaylılar kaçırdı beni. Ya da paralel bir evrene fırladım. Belki de burası bir rüya. Ya da... burası bir video oyunu! Evet, evet, bu kesinlikle bir video oyunu. Ben de bu oyunun ana karakteriyim. Görevim ise bu hücreden kaçmak ve özgürlüğüme kavuşmak.

  • Hapishaneden Kaçış! (Yol Haritası)

   29. Şubat`da

   Ben, bu hücrenin gizemli sakiniyim. Dışarıda güneşli bir gün olmasına rağmen, hücremde karanlık ve kasvetli bir hava var. Buraya nasıl mı geldim? Hiç hatırlamıyorum. Son hatırladığım şey, bir partideydim ve ananaslı votka içiyordum. Sonra... karanlık.

 • AdrianNewey Sohbet-Odasın`a yazdı

  29. Şubat`da

  @pleasantg961 aleyküm selam kardeşim benden de sana selam olsun

 • AdrianNewey 2 kere Haber yorumladı

  • Habbo`da Mart 2024: Neler Var? #1

   28. Şubat`da

   Kaos.

  • Freeze Savaşı Oda Paketi Geldi!

   28. Şubat`da

   Habbo'nun son zamanlarda yaptığı güncellemeler pek iç açıcı değil. Bu oda da bu güncellemelerin bir örneği. Orijinallikten ve yaratıcılıktan uzak, basit ve sıradan bir tasarım. Habbo'nun eski günlerine dönmesini ve daha kaliteli içerikler üretmesini bekliyoruz. Bu odayı kimseye tavsiye etmiyorum. Soğuk, kasvetli, tehlikeli ve yavan bir oda. Habbo'nun bu odayı tekrar gözden geçirmesi ve daha iyi bir hale getirmesi gerekiyor.

 • Online (1/15)

  yükleniyor... yükleniyor...