loading

[MaW 2.0] Büyük Turnuva Etkinliği

Habbo

Saat 17:02 - 26.05.2020

1522 Görüntülenme

Merhaba Habbolar

Bildiğiniz üzere Baş Mimar Joker'in yönettiği MAW ekibimiz tarafından düzenlenen Büyük Quickfire Etkinliğinin 2. Oyunu olan Büyük Turnuva Etkinliği başlıyor. Büyük ödüllere sahiplik yapan bu turnuva hakkında detaylı bilgiye herkesin ihtiyacı var arkanıza yaslanıp haberi okumaya başlayabilirsiniz!

EK: Oda Saat 18.00'da açılacaktır ve büyük ihtimal 3 Saat açık kalacaktır!

+++ Katılımcılar turnuva odasına geçebilir +++


Oda Bilgileri:

Oda Adı: [MAW] Unutulmaz Turnuva ƒ

Oda Sahibi: Kapadokya

Oda Tasarımcısı: Joker (.TR)

Turnuva odasına gitmek için tıklayınız.

Katılımcılar

Rozet Sahipleri odaya girdiğinde turnuva1 yazarak tribüne çıkacaktır. Turnuva sistemi eşleşmelidir rozeti alan oyuncular rastgele şekilde birbirleri ile eşleşmiştir. Turnuva sahibi Joker eşleşen kişileri sırası ile çağıracaktırOyun sonunda elenen kişiler turnuvaya veda ederken kazanan oyuncular üst tura çıkacaktır.
 
 
NOT!: Turnuva listesi etkinlik başlayana kadar değişiklik gösterebilir bu sadece örnektir.
 

1. Adım

Rozet Sahipleri Joker çağırdığında mavi veya kırmızı yazarak oyun sırasını ışınlanacaktır
 

2. Adım

Kırmızı ile işaretli top tarafınızda olan rollerlera geldiğinde Mor ile işaretli karolara basarak 1,2,3 demelisiniz böylece topu rakibinize yollayacaksınız. Topa yetişemezseniz elenirsiniz!

GİF:

Büyük Turnuva Ödülleri

 1. Habbo500 Kredi + Kupa
 

 2. Habbo100 Kredi + 31 Günlük HC + Kupa
 

 3. Habbo100 Kredi + NADİRE Küçük Ağaç Ev + Kupa

Bütün Büyük Turnuva katılımcılarının kazanacağı rozet.


 Turnuva Etkinliği hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşmayı unutmayınız.

Habbolar.com ƒ Kalbinizin Dostu


Yorum yaz! ?

Bu haber 2 ay veya daha öncesinden yazildiği için bu habere yorum yapamazsin!
  öne çıkan yorumlar
 • Salonique

  26. Mayıs`da

  ne kadar nankör insanlarsınız siz ya. kendi cebinden totem verse bile yararlanamazsınız. diğer mazelerden turnuvalardan farklılık olsun diye zorunda olmamasına rağmen böyle bir ödül veriyorsa susup şükretmelisiniz. ay ben birinci olamadım ay ben bilmem ne. bu onun değil sizin sorununuz eğer habboda gereksiz ban oluyorsa bu da onun suçu değil habbonun suçu her şeyde bir bkluk aramayı bırakın.

 • galatasry

  26. Mayıs`da

  Ben normalde çok fazla yorum atmayı sevmiyorum fakat dışarıdan bakan bir insan olarak sadece nefret kin ve saygısızlık yuvası olarak görüyorum bulunduğumuz ortamı. Bu dönemde eğlenmemiz için çaba gösteren başkan mimarımız joker gerçekten yaptığınız saygısızlıkların hiçbirini haketmiyor. Kendi cebinden ödül koyması ayrı üslubu , sabrı ayrı gerçekten. Tr serveri olarak saygılı insanları haketmiyormuşuz gibi gözüküyor. Joker gibi bir insanı üzmeye hakkınız yok nefretten gözleriniz dönmüş. Yazık.

 • Ahmet.Yiğit

  26. Mayıs`da

  İlhanı deli ettiniz haha :D Adam tek başına her şeyi kordine etmeye çalışıyordu haliyle herkese, her soruna yetişemedi. İyisiyle kötüsüyle güzel bir macera oldu hepimize dün ve bugün tebrikler kazananlara da :)

 • yorumlar
 • p_zeynep_q

  5. Haziran`da

  Gerçekten yoruma baktığınızda çekememezlik nefret ve kin ön planda olduğunu görüyoruz.C lazım diyorsunuz odaya geliyorsunuz sonrada kazanamıynca kötü yorumlar yapıyorsunuz.Kim kendi cebainden 500c çıkarıp verir ki? Adm kendi cebinden çıkarıyo o kadar c yi.Ama biz nefret dolu habbolar yine beğenemiyoruz.Geldiğimiz şu duruma bakın.Tam bir rezillik...Oda ve ödül güzeldi kazanana tebrikler |

 • CANSU_RABİA_

  2. Haziran`da

  .|.

 • Girlthehoney

  28. Mayıs`da

  Katılamadım, katılanlara bol şans dilerim :)

 • Rigby42

  28. Mayıs`da

  Ooooone büyük ödül

 • GökayTramp

  27. Mayıs`da

  @Salonique 20den fazla kişinin kafasında çarpı işareti daha fazla lag yapıyor emin ol

 • Salonique

  27. Mayıs`da

  eğer rahatsız olup oynayamıyorsanız neden sessize almıyorsunuz

 • TolgaGF

  27. Mayıs`da

  Velhasil kelam,bence gayet iyi ve hostu. Bas mimarimiz @Joker harika yonetti. Moderasyon sisteminden dolayi ceza alanlarinkini not aldim ve talep attiklari an gerekli islemi yaptirdik. Umarim bas mimari kusturup boyle etkinlikleri bitirtmezsiniz ?

 • TolgaGF

  27. Mayıs`da

  @Joker kendi cebinden sizler icin bu etkinligi planlayip kendi butcesinden yuksek oduller dagitti. Ve bence bir tesekkuru hakediyordu. Her kaybeden bir maruzat buldu. Turnuvanin uzun bir doneminde etkinlikteydim sonra yemek icin gittim. Ve o sirada birseyler oldu dediler. Ben İlhanin gayet iyi bir bas mimar oldugunu dusunuyor ve Siteminde,Mawlarinda bas mimari olmasini mutlulukla karsiliyorum ?

 • GökayTramp

  27. Mayıs`da

  @TolgaGF StormFox o 4 baloncuk yüzünden yandı adam oyundayken spam atılmış sslerde gözüktüğü gibi. O kişinin hakkına girmiş olmuyor musunuz? Ki onu geçtim bende turnuvadaydım ve hiç sessiz bir ortam oluşmadı. Sen konuşmasan başkası konuştu. Herkes gerçek oynayışını gösteremedi lagdan ötürü, ki oda seyirci olmamasına rağmen kocaman zaten.

 • TolgaGF

  27. Mayıs`da

  @Joker den kaynakli olmayan sebeplerden oturu aksakliklar olsa da,gayet iyi ve eglenceliydi bana kalirsa. @GökayTramp allah askina surda 4 baloncuk yazmisim eglenilsin diye. Orda 150 kisi odadan attim rahat oynayin diye buyukelci ekibimle,4 baloncugum size kaybettirmis ise vay halimize ?

 • TolgaGF

  27. Mayıs`da

  Bence hem bu turnuvanin ilk giris bileti olan quickfire,hem de qf kazananlarin kana kan,dise dis savastigi bu İkili etkinlik bence muazzamdi. Odalar harika olmus ve oyunda cok eglenceliydi. ? Mawlar icinde yapilmis en iyi etkinlikti.

 • GökayTramp

  27. Mayıs`da

  Biz lag olmasın konuşmayın diye yalvarırken baş elçinin yaptığı seviyesizliğe bir bakın. Eğer gelip milletin boş konuşup, spamlayıp, lag yaratmasını istiyorsanız seyircileri açın. Daha kolay olur. Hem lag olmasın diye seyirci kapatıp, hemde onların yapacağını yapıyorsunuz. Orada StromFox sizi insan gibi uyarıyor, rica ediyor. Hiç düşünülmemiş bomboş bir turnuvaydı.

 • ilker2666

  27. Mayıs`da

  İlk önce bilgi sahibi olmadan fikir veya eleştiri yapmamayı öğrenin . turnuva sırasında yalnızca rozet sahipleri vardı ve olanlara şahitlik ettiler. Moderasyonu maalesef sağlayamadı joker , durumu zamanında bildirmeme rağmen tur atladıktan sonra haklı olduğu söyleyip turun geçtiğini söylemesi kendi hatasıydı. Empati yaparak benim ne yaşadığımı az çok tahmin edebilirsiniz.

 • bayramg

  27. Mayıs`da

  Yorumların bir kaçını okudum ve jokerin başarıları bazı insanları aşırı derecede kıskandırmış hangi baş mimarımız böyle bir etkinlik yaptı ve ödülleri kendisi tarafından verildi ? Jokeri Tebrik ederim ama mobilleri düşünmemiş :D

 • Marten..

  26. Mayıs`da

  Turnuva genelinde haksızlık oldu diyenlerin çoğu o anda orda şahitlik ettiğim için söylüyorum o anda oyuna dahil olmak istediler @Joker zaten listeye göre elenenleri kalanları planlı bir şekilde belirliyordu siz ikinci turda elenip üçüncü turda dahil olmak isterseniz asıl haksızlık burada olmuş olur onun haricinde oyun ve oda gayet güzeldi ayrıca ödülleride kendi cebinden vererek fedakarlık yapan @Joker'e teşekkür ederiz. ?

 • SalihBabaStar

  26. Mayıs`da

  benim tek sözüm tr de herhangi bir etkinlik yapılmamalı

 • galatasry

  26. Mayıs`da

  Ben normalde çok fazla yorum atmayı sevmiyorum fakat dışarıdan bakan bir insan olarak sadece nefret kin ve saygısızlık yuvası olarak görüyorum bulunduğumuz ortamı. Bu dönemde eğlenmemiz için çaba gösteren başkan mimarımız joker gerçekten yaptığınız saygısızlıkların hiçbirini haketmiyor. Kendi cebinden ödül koyması ayrı üslubu , sabrı ayrı gerçekten. Tr serveri olarak saygılı insanları haketmiyormuşuz gibi gözüküyor. Joker gibi bir insanı üzmeye hakkınız yok nefretten gözleriniz dönmüş. Yazık.

 • hakan333

  26. Mayıs`da

  Etkinliğe katılmadım fakat yorumlardan anladığım kadarıyla söylüyorum ki yine yönetimin verdiği emek nankörlükle sonuçlanmış. Maalesef Türkiye'deki oyuncu kitlesi böyle. Ne kadar ilgi gösterirsen o kadar söverler. Ne kadar ilgisiz kalırsan o kadar sevilirsin.

 • Egemen0000

  26. Mayıs`da

  @ilker2666 aynen bencede, inşallah açılmasın. Açılsa da senin gibi oyuncular gelmesin

 • .Swiftie.

  26. Mayıs`da

  kayroş sen de sus

 • Egemen0000

  26. Mayıs`da

  @ilker2666 kuyruk acından ne kadarda küçük bir duruma düşmüşsün. eğer ödülü kazansaydın jokerin gö...sını bilirdin. ne kadar karakter yokluğu çekip süprüntü olduğunu bu kadar belli etmene gerek yoktu. eğer uyarı yediysen bu seni çekemeyen odadaki arkadaşların yüzünden jokerin bunun için yapabileceği bişi yok.

 • ekooro

  26. Mayıs`da

  Uyarı , sessizlik gibi vb şeyler @Joker veya turnuva kaynaklı sorun değildir. Ss ile işlem yapılmadığı için bu tarz şeyler de ss ler kabul sayılmaz. Turnuva başlamadan önce ve sonra birçok kez @Joker tarafından gerekli uyarılar yapıldı. Turnuvanın sade hali , ödülerin sadece kupa olmasıydı ama buna rağmen kendi cebinden ekleme yaptı. Haksızlık sezdiği yerler de oyunculara ekstra kredi teklif ettmesi onları susturmanın yolu değil gönüllerini almaktır.

 • ilker2666

  26. Mayıs`da

  Leş gibi bir turnuvaydı. Yok yere uyarı aldım , ss ile kanıtladım . Benim içim rahat inşallah bir daha da böyle odalar açılmaz

 • bektaş55

  26. Mayıs`da

  Bu yıl Çin takvimine göre köpek yılı kutlarım @kayroş123

 • Joker

  26. Mayıs`da

  @kayroş123 iyki varsin , ne diyim helal olsun, saglik olsun

 • kayroş123

  26. Mayıs`da

  Hadsizlik ve yolsuzluk dereceniz gerçekten en üst seviyelere çıktı. Acınacak haldesiniz.

 • kayroş123

  26. Mayıs`da

  @Joker Bir rezilliğe tekrar imza attın, tebrikler. İnsanlar bug yaptığı için, oyunda bug olduğu için insanların konuşmaması karşlığında fazladan kredi verip susturmaya çalışmışsın. Ayrıca sana kimse ''kafana silah dayayarak'' zorla bir şey yaptırmadı, bilhakis kendin bilerek ve isteyerek yaptın. Odayı kendin açsaydın eleştirilere açık olamayabilirdin ama ''MAW'' adına açtığın için eleştirilere açık olmak zorundasın. İnsanlara kredi dağıttığın için kimseye tepeden bakamazsın.

 • hyy18

  26. Mayıs`da

  Jokerin oyundaki yaptığı en büyük hata bu turnuvayı açmak olabilir çok nankör insanlar var kimse kendi cebinden bir şey koymuyor bir teşekkürü bile fazla görüyorlar cidden ilginç.Turnuva için teşekkürler @Joker

 • -Cavani

  26. Mayıs`da

  ödül olarak karakter verseydiniz keşke milletin krediden çok karaktere ihtiyacı var

 • bektaş55

  26. Mayıs`da

  Kimse bundan büyük ödül gördüm demesin, bu bir takas değil yarışmaydı. 700 Kredi + ek birçok şey yarışmaya dâhil olmuşken ve de tasarımcının bizzat kendi cebinden çıkarken yaptığınıza utanın. Oto moderasyonun açığını kullanan para gözlere de yazıklar olsun. Hatıra niteliğinde olacak, uluslararası derecede ilke imza atan bir organizasyonda bu kadar kuduranlar var ya inanamıyorum size. Bir gün gerçekten kazığı ağzınıza çaktıklarında bu günleri hatırlarsınız. Her şey için çok teşekkürler @Joker ?

 • ahmet5531

  26. Mayıs`da

  İlhan abinin yaptığı şekilde kim kendi cebinden bu kadar büyük ödüller verdi daha önce saygısızlık cidden denilen hiç bir şeyi haketmiyordu İlhan abi her şeye rağmen Ellerine sağlık İlhan abi @Joker kazanan kişilere de tebrikler

 • .Swiftie.

  26. Mayıs`da

  Ercan bi sus ya

 • Salonique

  26. Mayıs`da

  ne kadar nankör insanlarsınız siz ya. kendi cebinden totem verse bile yararlanamazsınız. diğer mazelerden turnuvalardan farklılık olsun diye zorunda olmamasına rağmen böyle bir ödül veriyorsa susup şükretmelisiniz. ay ben birinci olamadım ay ben bilmem ne. bu onun değil sizin sorununuz eğer habboda gereksiz ban oluyorsa bu da onun suçu değil habbonun suçu her şeyde bir bkluk aramayı bırakın.

 • korkusuz_ergen

  26. Mayıs`da

  Böyle büyük organizasyona rağmen, ödül @Joker in cebinden çıkmasına rağmen bu kadar kötü davranmanız çok yanlış.

 • Ahmet.Yiğit

  26. Mayıs`da

  İlhanı deli ettiniz haha :D Adam tek başına her şeyi kordine etmeye çalışıyordu haliyle herkese, her soruna yetişemedi. İyisiyle kötüsüyle güzel bir macera oldu hepimize dün ve bugün tebrikler kazananlara da :)

 • sauve

  26. Mayıs`da

  Habbo Türkiye oyuncularını her odasında olduğu gibi sonuna kadar düşünen ve ödüller konusunda bonkör olan mimarımız @Joker İlhana çok teşekkürler her şey için| Odalar çok güzel ve etkinlikte çok şükür ciddi bir problem çıkmadı. Katılmış ve oynamış tüm habboları tebrik ederimmm||

 • -Ali-Kemal-

  26. Mayıs`da

  Gelmiş geçmiş en büyük ödül, Habbo böyle ödül görmedi dediniz de ben de bir şey sandım :D Altın Ördek yarışmasından kazandığımız ödül teknik olarak daha büyüktü kupayı 1500 krediye sattım

 • ercan6a

  26. Mayıs`da

  adaletsizliğe bak joker sırf habbolarda diye ahmet5531 e torpil yapıp onceden ss alıp atmıs sonra habboloji çöp yazık..

 • ahmet5531

  26. Mayıs`da

  İlk turdan elenmek mi ;(

 • emir90740

  26. Mayıs`da

  Bol şans herkese

 • Nana00

  26. Mayıs`da

  çok korkunç

 • emirkan61

  26. Mayıs`da

  _Dr.Selin_'i destekliyorumm ^^

 • SmashyCube

  26. Mayıs`da

  hepinize bol sans |

 • Mayoiness

  26. Mayıs`da

  Önüme geleni tokatlıcam. B-) O 500 kredi benimdir. :D

 • efekaan969

  26. Mayıs`da

  güzel herkese başarılar ödüller de muhteşem

 • Tontukok

  26. Mayıs`da

  Herkese başarılarr ?✨

 • Toplam Yorum: 49

Online (22/135)

yükleniyor... yükleniyor...