loading

HABBO 2020 BETA - YENİLİKLER VE YENİ DENEYİCİLER

Habbo

Saat 21:40 - 20.11.2020

2403 Görüntülenme

Merhaba Habbolar

Bilindiği üzere Flash, son haftalarını geçirirken Unity tabanlı yeni oyun motoruna geçen Habbo da geriye kalan eksikleri, gedikleri gidermek için çaba sarf ediyor. Bu amaçla hâlihazırda her otelden seçilmiş sekizer deneyici ve sosyal medya aracılığıyla gelen geri bildirimlerle oyundaki hataların düzeltilmesine ve isteklerin olduğunca yerine getirilmesine çalışılıyor.

BETA süreci kapalı bir şekilde devam ederken, Habbo'dan son zamanlarda gelen açıklamalarla birlikte yeni oyuncuların da BETA'ya dâhil edileceği söylenmişti. Habbo'nun önemli bir parçası olan şirketler ve rol yapan topluluklardan yeni temsilciler bu doğrultuda seçildi ve BETA'daki test sürecine katıldılar. Buna ek olarak yeni gelen güncellemeler ve her şeye haberimizden ulaşabilirsiniz.


YENİ DENEYİCİLER

Habbo'nun kararı üzerine, oyundan daha geniş bir kesimin temsili ve daha çok görüşün ifade edilebilmesi için Habbo Türkiye'den de yeni BETA deneyicileri seçildi. Hepsini tebrik ediyor, başarılar ve kolaylıklar diliyoruz. İşte otelimizden yeni deneyicilerimiz:


KREDİ BAĞIŞLAMA ÖZELLİĞİ

Habbo 2020'nin en büyük ve tepki çeken eksikliklerinden biri de Pazar Yeri'ndeki, takasın alternatifi olarak getirilen "Özel Teklif" özelliğiydi. Açıklandığı üzere bu özellik hâlâ hazır değil ve tamamlanması gelecek yılı bulacak gibi görünüyor. Bu noktada temeli kredi vb. ödüller/maaşlar vermeye dayanan şirketler ve fan sayfaları da zor bir duruma girmişti. Habbo, bu soruna çözüm olarak kredi bağışlama özelliğini çıkarmış oldu.

Yeni özellik gelmiş olsa da herkes tam anlamıyla tatmin olmuş değil. Habbo, yasa dışı yollarla yapılan kredi alışverişlerini önlemek adına bağışlama özelliğini 2 ila 10 kredi arasında sınırlı tutuyor. Bunun yanında, kredi mobileri de %10 vergiye tabii tutulduğu için bu özelliğin kullanımıyla aktarılan kredilerin 1 tanesi vergi olarak düşülüyor. Aynı şekilde bu özelliği kullanabilmek için en az 15. Seviye olmanız gerekiyor.

Kredi bağışlama işlemi, kullanıcının hesabına tıklanıp "Bağış Yap" butonuna basılmasıyla açılan görseldeki pencereden gerçekleştirilebilecek. Pek çok şirket ve fan site temsilcileri, daha büyük ödüller verdiklerini, pek çok rütbenin bunun üzerinde maaşa sahip olduğunu ve rozet ücretlerinin de çok daha pahalı olduğunu bildiriyor. Öyle ki yüklü miktarların gönderilebilmesi için tekrar tekrar kredi göndermek gerekecek ve bu da hâliyle hem zaman hem de para kaybına yol açacak. Habbolar olarak bizler de büyük etkinlikler sonucu büyük ödüller vermek durumunda olabilmekteyiz ve 10 kredi sınırı hâliyle bizleri de zora sokuyor. Bu bağlamda geri bildirim e-postalarımızda bu soruna da uzunca değindik. Yeni adımlar atılırsa sizlerle de paylaşıyor olacağız.

Kredi bağışlama penceresi (Fuusio'ya teşekkürler)


ODA OLUŞTURMA

Habbo BETA'da "oda oluşturma" özelliği de mevcut değildi. Geçen haftaki güncellemeyle beraber, şimdikinden ufak tefek farklılıkları bulunan bir oda oluşturma sistemi getirildi. Sistem kolay bir şekilde işliyor, aşağıdaki görselde görebileceğiniz üzere oda büyüklüğünü belirledikten sonra "Oluştur" butonuna bastığınızda "XXX'in boş odası" isimli odanız oluşturulacak. Karakteriniz otomatik olarak bu odaya gidecek ve odanıza dair ayarlarınızı yapabiliyor olacaksınız.

Oda oluşturma basamakları


SOHBET GEÇMİŞİ

Habbo BETA'nın ilk sürümlerinde "Sohbet Geçmişi", sade bir grafiğe sahipti. Geçmiş, sadece metinden ibaretti, dolayısıyla mesajları ayırt etmek sıkıntı oluşturabiliyordu. Bu bağlamda yapılan geri bildirimlerle beraber geliştiriciler, sohbet geçmişini görsel yönden geliştirdi. Aşağıda, yeni sohbet geçmişinin görünümünü inceleyebilirsiniz.

! NOT: Sohbet geçmişi, odadan her çıkışınızda temizleniyor. Dolayısıyla bir odadan çıkmadan önce, gerekliyse ilgili ekran alıntılarınızı almayı unutmayın :)

Sohbet geçmişine ait görüntü


GRUP OLUŞTURMA

Habbo 2020'de grup oluşturma, şimdikine çok benzer bir şekilde yapılabiliyor. Sadece, grubunuzu oluşturduktan sonra ismini ve logosunu düzenleyememeniz gibi bir durum bulunuyor. Bunun yanında hak verme ve hak alma işlemlerini de sadece grup sahibi yapabiliyor olacak. Aşağıdaki görselde, grup oluşturma basamaklarını görebilirsiniz:

Grup oluşturma basamakları


EK YENİLİKLER

 • Satın alımda hata olması sonucu gelen bildirim geliştirildi.
   
 • Deneyiciler tarafından bildirilen pek çok hata çözüldü.
   
 • Canavar bitkiler kategorisi, yeni versiyonda geliştirilene kadar mağazadan kaldırıldı.
   
 • Mağazadan bir mobinin satın alma miktarını, örneğin "2" olarak girdiğinizde iki adet mobi enventerinize gidiyordu. Ancak mağazadan başka bir mobi seçtiğinizde bu miktar, tekrardan eski hâline sıfırlanmıyordu. İstenmeyen satın alımların önüne geçmek için deneyiciler tarafından bildirilen bu hata çözüldü.
   
 • Eğer Odalar Gezgininde açtığınız bir kategoride 15'ten fazla oda varsa, "+ Daha fazla oda göster" butonu karşınıza çıkacak. Bu butona tıklayarak geriye kalan tüm odaları görebileceksiniz.
   
 • "Kazançlar" sekmesine daha fazla kategori eklendi. Böylece nereden ne kadar kredi, elmas veya kredi alabileceğinizi görebileceksiniz.

Kazançlar penceresi


Yeni deneyiciler ve yeni özellikler hakkındaki düşünceleriniz neler? Eklenmesini istediğiniz, beklentiniz olan daha neler var? Tüm düşüncelerinizi yorumlarda belirtmeniz, deneyicilerimizin geri bildirim oluşturması noktasında çok büyük bir destek sağlıyor. Dolayısıyla lütfen tüm fikir ve önerilerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın!

Habbolar.com ƒ Kalbinizin Dostu


BETA hakkında son haberleri nasıl buldunuz?

3.3

Yorum yaz! ?

Bu haber 2 ay veya daha öncesinden yazildiği için bu habere yorum yapamazsin!
  öne çıkan yorumlar
 • !:anıl:!

  20. Kasım`da

  Deneyimli kişiler denildi ve kendi alanında deneyimli kişiler seçildi bunu anlayamayacak ne var acaba. Habbolar.com ekip alımlarındada deneyimli oyuncular alındığını hepiniz biliyorsunuz sadece bir tesadüf uzatmaya gerek yok.

 • kahraman0909

  20. Kasım`da

  Hepsi lardan olsaymış bu ne lojiden 2 kişi lardan 7 kişi çok adaletliymiş 😂

 • [email protected]

  20. Kasım`da

  Maalesef bir kaç kişi dışı hayal kırıklığı...

 • yorumlar
 • Emirkan_polat

  29. Kasım`da

  şu konuda'da yorum yapmak istiyorum , habboyu habbo yapan her zaman takas sistemi oldu bu takas sisteminde çok iyi şeyler getirilmesi gerek ve aslında hiç dokunulmaması gerekte. bu hali ilede iyi bir sistemi var zaten ama daha iyisini yapacaklarsa neden olmasın? bu konu hakkında yapacağım yorum şimdilik bu kadar iyi günler Habbolar!! sevgi ile kalın habbo ile kalın!! :)ƒƒƒ

 • Emirkan_polat

  29. Kasım`da

  9 Yıldır habbo oyuncusuyum. tabi herkes bıktı habbonun aynı yüzünü aynı grafiklerini görmekden. kim istemez grafikleri, animasyonları iyi olan bir habbo. her yapılan değişikliklerin arkasındayım ve bu level sistemi çok hoşuma gitti. mesela görevlerde level atlarken kredi kazanmak çok iyi habbo oyuncuları için ve habbo'ya yeni başlayanlar için.

 • _itachi_

  28. Kasım`da

  @DrPepper 2019lu olmuşsun xd

 • !.ateş.!

  28. Kasım`da

  beğenmedim 2019lu pepper bilmediği nadireleri bilen birçok hakeden kişi var kredi çekmekle takas oyuncusu olunuyormuş

 • !.ateş.!

  28. Kasım`da

  minik güverci seçilmeseydi modeminin gözleri yaşlı olurdu

 • fateh15

  26. Kasım`da

  Eski habbo iyiydi benim fikrimce flash player bizi satdı

 • DrPepper

  25. Kasım`da

  @Superrcocukk.00 suan maalesef var. Ve komisyon cok sacma bi halde. Bahaneleride ilegali önlemek. Suan social medyadan cogu oyuncu bununla ilgili sikayetlerini bildirdi ve sulakenin bize dinlemesini ümit ediyoruz. Hedef komisyon oraninin suanda normal habbo sürümünde oldugu gibi 1% de birakmalari.

 • Superrcocukk.00

  24. Kasım`da

  @DrPepper Peki Her Fiyattaki Mobiye Komisyon Varmı Yoksa Belli Bir Fiyatın Altındakilere Alınmıyormu?

 • Superrcocukk.00

  24. Kasım`da

  @kahraman0909 Kaliteli Oyuncuların Habbolardan Olması Personelin Suçu Değil :)

 • ._Natalie_.

  24. Kasım`da

  @DrPepper bu süper haber sevindim👍🏽

 • DrPepper

  24. Kasım`da

  Bi iyi ile kötü haberim var. Pazara Koyma ücreti tamamen kalkacak- yani Mobiniz satilmasada ücret ödemiyeceksiniz. Kötü Haber: Mobinin satistan pay orani yani komisyon zamlaniyor.

 • Mr.Herons

  23. Kasım`da

  Seçilen arkadaslarımızda gta 6 ya seçilmiş havası görüyorum

 • -07-Mehmet-07

  23. Kasım`da

 • bayramg

  23. Kasım`da

  Yaaaniiii ne desem bilemedim, aynı oyuncular ısıtılıp ısıtılıp öne atılıyor şaşırmayın artık hep böyle devam edecektir bundan sonra da herhalde habere gelirsek gayet başarılısın Bektaş başarıların devamını dilerim.

 • ahmet5531

  22. Kasım`da

  Yorumların bazılarını okudum da neden bu kadar sinirlisiniz anlamıyorum ha ben seçilmişim ha bir başkası ha sen ne fark ediyor? Bizim burada farklı bir amacımız yok ki, oyunu test etmeye, hataları bulmaya, yardımcı olmak için seçilen üyeleriz sadece. Benim veya başka bir üye arkadaşım yerine keşke siz seçilseydiniz ama bence bazı arkadaşların dediği şeyler hoş değil.

 • 123_aslı_123

  22. Kasım`da

  Çevreden söz eden şahıs oyunda peşinden koşan yalaka insanlardan bahsediyor galiba :))

 • 123_aslı_123

  22. Kasım`da

  evet o yüzden en iyisi çok biliyormuş gibi konuşalım ama hiçbir şey bilmeyelim (!)

 • DrPepper

  22. Kasım`da

  Yeni sürümün gelmesine surda bisey kalmadi. az sabredin, hepinize iyi oyunlar! takipte kalin

 • DrPepper

  22. Kasım`da

  Iste bu davranislariniz yüzünden Staff Betaci secimini sizden yana kullanmadi. sakin kalamiyorsunuz. Her kücük seye alinip köpürmeye basliyorsunuz. secilseydiniz burda karsilama odasini nasil karistiriyorsaniz orayida karistirirdiniz ve TR serverini rezil rüsva ederdiniz. Yani anliyacaginiz hersey inglizce bilip oyunu test etmekle bitmiyor, ordaki cevrenizle saygili sekilde irtibat ediceksiniz. Oyuncu siciline bakiliyor emin olabilirsiniz.

 • hapşu12

  22. Kasım`da

  Ha birde şu var yaşınızla artislik taslamayın hala o ufak beyniniz olmasa habbo için kudurmazdınız. Sizi gidi 20 yaşındakileri Sizi...

 • hapşu12

  22. Kasım`da

  Bence siz bu kafayla habbo betayıda katlederdiniz Türk olmak utanç verici cidden. Bari com ortamını bozmayın cidden. Nereye kaçsak ordasınız. Tr'ye başladığımdan çok ama çok pişmanım. 😱

 • hapşu12

  22. Kasım`da

  @DrPepper afedersin de sen neden biliyorsun tenkyucu olduğumuzu? hayır illaha belge ile mi gelelim? Gerçekten anlamıyorum hala bazı ** biz girmedik diye zorumuza gitti sanıyorlar. Komik.

 • 123_aslı_123

  22. Kasım`da

  Yani pazarı kontrol etmek için alınan bir kişinin dediklerine bakın ironik

 • DrPepper

  22. Kasım`da

  Bu Sanal dünyada da herkes birbirini okadar cok iyi taniyor ki. Kimin inglizce bilip bilmedigini nasil da biliyorlar. sizi gidi "Tenkyu" cular sizi

 • 123_aslı_123

  22. Kasım`da

  evet arkadaşlar hepsi çok deneyimli alın tüm deneyimler sizin olsun. Şaka mı??

 • 123_aslı_123

  22. Kasım`da

  oyun, oyun olmaktan çıktı başka bir şeye döndü resmen

 • 123_aslı_123

  22. Kasım`da

  @hapşu12 katılıyorum, sadece elçileri alsalarmış daha iyi olurmuş gerçekten :D

 • hapşu12

  22. Kasım`da

  Seçilenleri gördükçe oyuna bakış açım değişti. Klasik kullanıcılar gerçekten sadece ''Sadeceler'' 👌 😒

 • hapşu12

  22. Kasım`da

  @yarbayTramp yusuf kimse anlamıyor kanka ahaha biz ingilizce metinler çevirirken onlar sadece orada olacaklar o yüzden karakterleriyle başbaşalar.

 • hapşu12

  22. Kasım`da

  Kimse üzerine alınmasın fakat seçilen kişiler ingilizce hello demek için mi betaya girdi?

 • hapşu12

  22. Kasım`da

  Beta neden hep sitedekilerden seçiliyor? yada bir başvuru mu yapılmalı? gerçekten alakasız kişiler olduğuna yemin edebilirim. Natalie ve Deniz dışında her elçi girmiş.. Gerçi şaşırmadım nedense yeteneği olanlar yerine olmayanlar alınıyor. Ve bu hoş değil.

 • scool77

  22. Kasım`da

  Bize Habbonun değiştikten sonra nasıl olacağını haber vermeye çalışan kişilere bu kadar kötü davranmak saygısızca, kimse keyfinden gitmiyor deneyimlemek,test etmek ve haber için gidiyorlar. Yok seçilen kişiler hayal kırıklığıymış adaletsizlikmiş bunları geçin arkadaşlar.

 • sümmani

  22. Kasım`da

  hepsi fansite görevlisi

 • XxMete_hanxX

  22. Kasım`da

  ++ dansözler bile sizler kadar kıvırmıyor oyun betaya girdi diye demediğini bırakmayanlar bugün beta programı denetlemeye gidiyor :Dd ahahaha ulan ya ne vasıfsız ne tarla faresi insanlarsınız lafınızın adamı olun 3 ay önceki dediklerinizin arkasında durun KIVRAKLAR

 • XxMete_hanxX

  22. Kasım`da

  Uzun bir süredir habboyla hiçbir şekilde alakam yoktu lakin beta güncellemerini takip ediyordum. Sorun şu ki 2-3 ay önce "oyunu bırakacağım hüü çok kötü oldu" diye ağlayan asosyal fındık fareleri bugün "oyun çok güzel oluyor ehehehe" diye geziyor :D bu kadar yanar döner olmayın.

 • !.ateş.!

  22. Kasım`da

  :<

 • bektaş55

  21. Kasım`da

  @60ENES61 maalesef kesin bildirilmiş bir tarih yok. Ancak bilindiği üzere 31 Aralık 2020, Flash desteğinin kesiliş tarihi olduğundan bu tarihten önce geçişin sağlanacağını düşünüyorum.

 • bektaş55

  21. Kasım`da

  Merhabalar. Haberde bahsetmeyi unutmuşuz sanırım ancak artık Sandbox mimarlarımız da BETA versiyonuna erişebiliyor. Bu bağlamda @-Cavani @Anı[email protected] @ahmetarsla30 @Kenan4949 @.Swiftie. @ÇekiciThe gibi tüm mimarlarımız da aynı şekilde test sürecinde vakit buldukça bizlerle hareket ediyorlar. Onlara da aynı şekilde başarılar ve kolaylıklar 👌

 • 60ENES61

  21. Kasım`da

  Habbo 2020 Beta Ne Zaman Piyasaya düşer?

 • ahmet5531

  21. Kasım`da

  @bektaş55 bizleri her seferinde eklenen son güncellemelerden harika yazıları ile bilgilendiriyor. Sıkılmadan okumanız gereken harika bilgili bir yazı ellerine sağlık @bektaş55

 • ahmet5531

  21. Kasım`da

  Önceden seçilen BETA oyuncuları ve yeni seçilen BETA oyuncuları olarak hep birlikte elimizden geldiğince denemeler yapıp, bildirimler yollayacağız. Bence burada tartışmak yerine çok merak ettiğiniz şeyleri burada yorum olarak paylaşın deneyip bildirelim.

 • crazyboy12

  21. Kasım`da

  @yarbayTramp ne kıskanmışsın beee

 • tahaturcan06

  21. Kasım`da

  @yarbayTramp kıskançlığa ve polemiğe lüzum yok

 • emir1299

  21. Kasım`da

  Ne betaymış be sürekli buradan bildirim geliyor :d

 • yarbayTramp

  21. Kasım`da

  Bazı arkadaşlar beta’dan çok ingilizcelerini test edecek gibime geliyor... 😷

 • yarbayTramp

  21. Kasım`da

  Lütfen ingilizce öğrenin. 🤦🏼‍♂️

 • .Swiftie.

  21. Kasım`da

  @_itachi_ ekoroo ve Tolga dışında ilgilenen yoktu ki zaten

 • .MorningStar.

  21. Kasım`da

  Önceden kurgulanmış bir olay. Şirket sahipleri yakında teker teker şirketlerini kapatır.

 • aysenur2173

  21. Kasım`da

  bende FBIdayım neden beni almadınız hüüüü

 • .GameMasTeR

  21. Kasım`da

  kredi bağışlama özelliği güzel olmuş seç kazanlara artık sadece kredi koyarlar hahahh beleş zenginler byes

 • __Talha

  21. Kasım`da

  ..

 • marnie204

  21. Kasım`da

  Mobilde haftanın karesine katılamıyorduk, görevler kategorisi yok, yardım çağrılarına cevap verilemiyor, müzik kutusu çalışmıyor ve daha bir sürü eksik vardı inşallah bunlara da bir el atarlar

 • _itachi_

  21. Kasım`da

  Nerdeyse bütün elçiler betada oyun içi huzuru kim sağlıycak

 • DrPepper

  21. Kasım`da

  @Mayoiness sen beni anlamadin veya anlamak istemedin herhalde. hani diyorsun ya "Birileri bizi sevmiyor diye her türlü şeyden muaf kılınıyoruz.". Kac senelik ekip üyesi de olsan, o "seni sevmeyenler" sana Fansite rozetini niye verdiler? Senin mantigina göre vermemeleri gerekirdi 😅

 • Mayoiness

  21. Kasım`da

  @DrPepper rozetimle ne alakası var :D 2,5 senedir sitedeyim ve hak ediyorum :D?

 • DrPepper

  21. Kasım`da

  @errccan6 vallah bi izin versende trading passimi alip betayi söyle a dan z ye incelesem. hatalari, olsumsuz gördüm seyleri bi not edip yapimcilara bildirsem. veya bagis sistemini daha yakindan incelesem, biz oyuncular memnun kalicak sekilde sonra bunlar devam gelistirilse. önce level atlamak gerek bunlari incelemek icin. salmiyorsunuz ki bizi rahat kafayle betayi inceliyelim. hala secilenleri sorguluyorsunuz. bi salin bizi isimizi yapalim. sonra sizlerle bunlari paylasalim.

 • uberozan--

  21. Kasım`da

  ben de katılmak isterdim eğlenceli olurdu mazelere falan bakardım :D

 • errccan6

  21. Kasım`da

  Pazar yerinde test edilecek ne var söyleyebilir misin @DrPepper veyahut donate

 • DrPepper

  21. Kasım`da

  @errccan6 Takas sadece Takas penceresinden ibadet degildir. bunun Pazari da var. Kelimelere takilma. Napsalardi "Pazar temsilcisi" mi yazsalardi. Bu senin yaptigin samanlikta igne aramaya benziyor.

 • TolgaGF

  21. Kasım`da

  Diger ulkelerden kimlerin secildigini gorurseniz bu agirlik bazinda secildigini farkedeceksinizdir. Dostlarimiz Fuusio ve ya Puhekupladan diger ulkelerden gelen oyuncularin islevine bakip analinizini yapabilirsiniz. Hepimiz icin iyi olmasi dilegiyle!

 • TolgaGF

  21. Kasım`da

  İstek ve arzulari yorum altinda belirterek tum deneyicilerimiz icin ozel bir alt basligi acabilirsiniz. 👍 👌

 • TolgaGF

  21. Kasım`da

  En cok sevindigim ozellik kesinlikle bagis olmus. Umarim miktari ve vergisi dusurulerek daha iyi bir hale gelir. Ve Etkinlik duzenlerken odul veriminde hem oyuncular,hem fan sayfalari daha rahatlar,hatta umarim eski duzenine devam eder.

 • errccan6

  21. Kasım`da

  Ve daha BETA Da takas açık değilken @DrPepper in Takas Temsilcisi seçilmesi de garip açıkcası.

 • errccan6

  21. Kasım`da

  Lütfen yanlış anlaşılmasın haklı bir şeyden ötürü söylüyroum Ahmetle Pepper tpd den olmayabilir yanlıs yazmısım fakat seçilirken şirketlere danışılıyorsa neden oynuculara danışılmıyor?

 • TolgaGF

  21. Kasım`da

  Yogunluk Sirket gorevlilerine yonelikti ve oyle oldu bir nebze. Tum sirket sahiplerimiz ve yoneticilerimizden @Tolga0878 @-Dalak- @Gamesry- @EmreAygulTR @Enes0506- @superahmet49 ve daha bircok bu makamla gorusup onlarin istegi ve fikirleri uzerine sirket temsilcileri secildi. Ve sirketler arasinda beta icin yardimlasma olusturuldu. Kendilerine tekrardan tesekkurler 👍 (Tum Sirketler Birligi)

 • DrPepper

  21. Kasım`da

  @Mayoiness sevilmeyen biri olsan o Fansite Rozetini tasiyabilirmiydin. Sen o Rozet ile bu Siteyi temsil ediyorsun. Diyorumki biraz daha sakin davransan.

 • Marten..

  21. Kasım`da

  @errccan6 FBI, TTM, TÖH, SWAT gibi şirketlerin onayıyla seçildi zaten gidip kendilerine sorabilirsin onayınız var mıdır diye

 • TolgaGF

  21. Kasım`da

  Oncelikle once tum sandbox hesabi olanlara beta acildi,daha sonrasi yeni deneyiciler secildi. Burdaki tek amac daha cok kisinin girmesi ve testlerin daha cabuk olmasi.Eksigi gorup,tenkit-tahlil ettikten sonra giderip 2021'e kadar patchlerle duzeltmek. Tum yeni secilen testerlara basarilar. 1 ay daha durulup,bol bol test edilecek. Bir mukafati yok 😊 😉

 • errccan6

  21. Kasım`da

  @Marten.. Fakat Şirket temsilcilerinin hepsi Habbolar.com mun içinde bulunan ekip üyeleri TTM FBI Gibi temsilciler nerede kör müyüm yoksa :)

 • Marten..

  21. Kasım`da

  Habbonun tüm serverlerinde kullanıcıların çoğu Şirketlerde çalışıyor tüm odaların ve aktifliğin yarısından fazlasını şirketler oluşturuyor böyle bir durumda Personellerin bu kurumlardan da fikir alması normal şirket temsilcileri bundan yani @Mayoiness

 • TolgaGF

  21. Kasım`da

  Oncelikle yine bir Beta haberi ve yine guzel bir yazi. Tebrikler @bektaş55 Lutfen yazinin tamamini okuyun ve sadece one cikan sahislara bakmayin. Onemli olan tum icerik. Testerlar kismi sadece deneyecek yeni oyuncular.

 • Mayoiness

  21. Kasım`da

  Keşke bu test edecek oyuncuları başka bir şekilde seçseler. Birileri bizi sevmiyor diye her türlü şeyden muaf kılınıyoruz.

 • DrPepper

  21. Kasım`da

  üst düzey oyuncular olarak sizler icin betayi A dan Z ye test edecegiz. akliniz bizde kalmasin. suana kadar gördüklerim- cok eksik var düzeltilmesi gereken seyler var. adim adim ilerliyecegiz. @bektaş55 Arkadasimiz sizleri Up-to-Date tutacak bu haberde oldugu gibi. ama sizde söz verinki haberi verilen bilgileri bastan sona okuyacaksiniz. üst kisimda takili kaldiniz asaga dogru ilerlemiyorsunuz yorumlara bakilirsa. biz sizlere hizmet veriyoruz, verdigimiz hizmeti elinizin disiyla itmeyin.

 • berra417

  21. Kasım`da

  İyiymis mashallah.

 • -Cavani

  21. Kasım`da

  sadece bununla değil artık sandboxa erişebilen herkes girebiliyor.

 • !.ateş.!

  21. Kasım`da

  Beni alsalar betaya pulx oda yapmayı bırakırdı.

 • Funky!cem!

  21. Kasım`da

  Sohbet geçmişi çok küçüktü burdada çok buyultmusler,ama bu kötü değil

 • [email protected]

  21. Kasım`da

  Kendi fikrimi diyebilirsem , cok sacma .

 • .pelin1.

  21. Kasım`da

  vah vah hepsi habbolardan ne büyük bir dert

 • Funky!cem!

  21. Kasım`da

  Ben bu oyun da artık krediyi sadece hc almak için alırım 😂😂

 • Funky!cem!

  21. Kasım`da

  Bağış sisteminden de vergi aliylesun güzel Habbo adam 100c dagitirsa 100c vergi en az ahahahhahaha

 • Funky!cem!

  21. Kasım`da

  Kamera kısmına da bakmayız unutmayınız şuan mobilde habbolar "haftanın karesine" katilamiyorum bunuda bi kontrol edin @DrPepper @superrstar

 • Funky!cem!

  20. Kasım`da

  @superrstar @DrPepper ve seçilmiş diğer arkadaşlar tebrikler ve başarılar

 • Funky!cem!

  20. Kasım`da

  Bence seçilen bı kaç kişi dışındaki seçtiğiniz kişilerden daha eski tecrubeli ingilizcesi iyi olan userler var Kalbimi kırdın İstanbul

 • !:anıl:!

  20. Kasım`da

  @Ben_Pixie ben şimdi sana tek tek açıklayayım elçiliklerinin yanında erdem oyun içi destek yusuf haberci berke yönetici ama sen nasıl anlamak istersen anla

 • emir1299

  20. Kasım`da

  @Ben_Pixie Seçilen seçilmiş bunun tartışmasını yapmaya gerek yok. Bize Sadece Tebrik Etmek düşer. ;D

 • !:anıl:!

  20. Kasım`da

  @Ben_Pixie elçilerin hepsi deneyimli oyunculardan seçilir bunu bilmemekte senin kabahatin

 • pyunusq35

  20. Kasım`da

  Yani bağışlama sistemi güzel fakat Drpepper almayabilirdiniz onun yerine denizhan44 olabilird veya İmpossoble olabilir bir çok kişi var habbolardan 7 kişi lojiden 2 kişi çok adaletsizlik oluyor burda.

 • !:anıl:!

  20. Kasım`da

  @Ben_Pixie ''deneyimli'' yazdım ''en deneyimli yazdığım yeri lütfen bana mail at.

 • kahraman0909

  20. Kasım`da

  Yorumumu yanlış anlayanlar da olmuş ama seçilenlerden çoğu kişinin yabancı dili yeterli değil oyunda bir sürü oyuncu var yabancı sunucularda oynayıp yabancı dili gelişmiş deneyimli oyuncular ve zaten çoğu bunlardan değil madem bunlardan seçmemişler en azından 2 sitedende ortak seçselerdi daha adil olacağını düşündüğüm için yazdım yorumu

 • emir1299

  20. Kasım`da

  @kahraman0909 Ben sana laf atmadım ki :D 2. bence sen kitap okumalısın :D

 • kahraman0909

  20. Kasım`da

  @emir1299 Öncelikle yorumumu dikkatli okumanı isterim kendimin olmasıyla ilgili herhangi birşey yok, benim sitemde oid olarak çalışıp bana laf etmen ayrı bir olay ve ayrıca ne yazıkki beta tester olacak kadar iyi yabancı dilede sahip değilim yani zaten uygun bir aday değilim. Kitap okumanı tavsiye ederim :)

 • !:anıl:!

  20. Kasım`da

  @Ben_Pixie en deneyimlisi bilemem kim ama hepsi deneyimli.

 • deyo77

  20. Kasım`da

  Flash player 1aya kalkıyo oyun büyük ihtimal yetişmeyecek ve ya çok fazla bug ile oyunu açıcaklar sonuçta betada en fazla 60 kisi falan test ediyor oyun açılınca binlerce kişi giricek :D

 • KeremSparrow

  20. Kasım`da

  beğenmedim iyce çocuk oyununa benzemişş

 • emir1299

  20. Kasım`da

  @kahraman0909 bir dahakine sen seçilirsin 😅 😅

 • !:anıl:!

  20. Kasım`da

  Deneyimli kişiler denildi ve kendi alanında deneyimli kişiler seçildi bunu anlayamayacak ne var acaba. Habbolar.com ekip alımlarındada deneyimli oyuncular alındığını hepiniz biliyorsunuz sadece bir tesadüf uzatmaya gerek yok.

 • Anı[email protected]

  20. Kasım`da

  Herşeye Loji-Lar rekabeti katıyorsunuz. Hadise yaratmaya gerek yok ne rekabetmiş arkadaş.

 • errccan6

  20. Kasım`da

  Arkadaslar tüm profesyonel oyuncuların habbolar.com ekibinde olması tolganın suçu değil 😂 😂

 • Anı[email protected]

  20. Kasım`da

  Of cidden çok saçmasınız, deneyimli kişiler alınacaktı her kategoriden deneyimli kişiler alınmış işte? Fan site temsilcisi, takas oyuncusu , şirket oyuncusu, habbo büyükelçileri daha ne adaletsizliğindesiniz acaba?

 • DrPepper

  20. Kasım`da

  sadece Beta tester olarak secilen kisma bakmayiniz. Haberin geri kalanini da okuyunuz- cok detayli ilginizi cekecek bilgiler iceriyor.

 • tahaturcan06

  20. Kasım`da

  Adı üzerinde beta, elbet hatalar olacaktır. Beta testçilerinin de yardımıyla bu hatalar giderilecektir.

 • kahraman0909

  20. Kasım`da

  Hepsi lardan olsaymış bu ne lojiden 2 kişi lardan 7 kişi çok adaletliymiş 😂

 • Mayoiness

  20. Kasım`da

  Birkaç bitişik yazılır cahil cühela herif @[email protected]

 • [email protected]

  20. Kasım`da

  Maalesef bir kaç kişi dışı hayal kırıklığı...

 • Mayoiness

  20. Kasım`da

  @emirda 💘 💗 💖 💕 💓

 • Mayoiness

  20. Kasım`da

  @PrensesArzum Hazretleri'nin bir sözü vardır: "Your ego is my lego beybi". Şimdi düşündüm de, çok haklıymış.

 • Marceus

  20. Kasım`da

  Mobil oyunculuğun arttığı zamanlarda oyunu mobile yönlendirmek tek amacın güncelleme değil para kazanmak olduğunu gösteriyor gözümüzden kaybolan bir oyun olmaya devam

 • Fatih.An

  20. Kasım`da

  Güzel haber

 • errccan6

  20. Kasım`da

  CANIM BENIM COK TSKKKKKKKKK

 • Toplam Yorum: 113

Online (4/63)

yükleniyor... yükleniyor...