loading

HABBO 2020 BETA - YENİLİKLER VE YENİ DENEYİCİLER

Habbo

Saat 21:40 - 20.11.2020

1742 Görüntülenme

Merhaba Habbolar

Bilindiği üzere Flash, son haftalarını geçirirken Unity tabanlı yeni oyun motoruna geçen Habbo da geriye kalan eksikleri, gedikleri gidermek için çaba sarf ediyor. Bu amaçla hâlihazırda her otelden seçilmiş sekizer deneyici ve sosyal medya aracılığıyla gelen geri bildirimlerle oyundaki hataların düzeltilmesine ve isteklerin olduğunca yerine getirilmesine çalışılıyor.

BETA süreci kapalı bir şekilde devam ederken, Habbo'dan son zamanlarda gelen açıklamalarla birlikte yeni oyuncuların da BETA'ya dâhil edileceği söylenmişti. Habbo'nun önemli bir parçası olan şirketler ve rol yapan topluluklardan yeni temsilciler bu doğrultuda seçildi ve BETA'daki test sürecine katıldılar. Buna ek olarak yeni gelen güncellemeler ve her şeye haberimizden ulaşabilirsiniz.


YENİ DENEYİCİLER

Habbo'nun kararı üzerine, oyundan daha geniş bir kesimin temsili ve daha çok görüşün ifade edilebilmesi için Habbo Türkiye'den de yeni BETA deneyicileri seçildi. Hepsini tebrik ediyor, başarılar ve kolaylıklar diliyoruz. İşte otelimizden yeni deneyicilerimiz:


KREDİ BAĞIŞLAMA ÖZELLİĞİ

Habbo 2020'nin en büyük ve tepki çeken eksikliklerinden biri de Pazar Yeri'ndeki, takasın alternatifi olarak getirilen "Özel Teklif" özelliğiydi. Açıklandığı üzere bu özellik hâlâ hazır değil ve tamamlanması gelecek yılı bulacak gibi görünüyor. Bu noktada temeli kredi vb. ödüller/maaşlar vermeye dayanan şirketler ve fan sayfaları da zor bir duruma girmişti. Habbo, bu soruna çözüm olarak kredi bağışlama özelliğini çıkarmış oldu.

Yeni özellik gelmiş olsa da herkes tam anlamıyla tatmin olmuş değil. Habbo, yasa dışı yollarla yapılan kredi alışverişlerini önlemek adına bağışlama özelliğini 2 ila 10 kredi arasında sınırlı tutuyor. Bunun yanında, kredi mobileri de %10 vergiye tabii tutulduğu için bu özelliğin kullanımıyla aktarılan kredilerin 1 tanesi vergi olarak düşülüyor. Aynı şekilde bu özelliği kullanabilmek için en az 15. Seviye olmanız gerekiyor.

Kredi bağışlama işlemi, kullanıcının hesabına tıklanıp "Bağış Yap" butonuna basılmasıyla açılan görseldeki pencereden gerçekleştirilebilecek. Pek çok şirket ve fan site temsilcileri, daha büyük ödüller verdiklerini, pek çok rütbenin bunun üzerinde maaşa sahip olduğunu ve rozet ücretlerinin de çok daha pahalı olduğunu bildiriyor. Öyle ki yüklü miktarların gönderilebilmesi için tekrar tekrar kredi göndermek gerekecek ve bu da hâliyle hem zaman hem de para kaybına yol açacak. Habbolar olarak bizler de büyük etkinlikler sonucu büyük ödüller vermek durumunda olabilmekteyiz ve 10 kredi sınırı hâliyle bizleri de zora sokuyor. Bu bağlamda geri bildirim e-postalarımızda bu soruna da uzunca değindik. Yeni adımlar atılırsa sizlerle de paylaşıyor olacağız.

Kredi bağışlama penceresi (Fuusio'ya teşekkürler)


ODA OLUŞTURMA

Habbo BETA'da "oda oluşturma" özelliği de mevcut değildi. Geçen haftaki güncellemeyle beraber, şimdikinden ufak tefek farklılıkları bulunan bir oda oluşturma sistemi getirildi. Sistem kolay bir şekilde işliyor, aşağıdaki görselde görebileceğiniz üzere oda büyüklüğünü belirledikten sonra "Oluştur" butonuna bastığınızda "XXX'in boş odası" isimli odanız oluşturulacak. Karakteriniz otomatik olarak bu odaya gidecek ve odanıza dair ayarlarınızı yapabiliyor olacaksınız.

Oda oluşturma basamakları


SOHBET GEÇMİŞİ

Habbo BETA'nın ilk sürümlerinde "Sohbet Geçmişi", sade bir grafiğe sahipti. Geçmiş, sadece metinden ibaretti, dolayısıyla mesajları ayırt etmek sıkıntı oluşturabiliyordu. Bu bağlamda yapılan geri bildirimlerle beraber geliştiriciler, sohbet geçmişini görsel yönden geliştirdi. Aşağıda, yeni sohbet geçmişinin görünümünü inceleyebilirsiniz.

! NOT: Sohbet geçmişi, odadan her çıkışınızda temizleniyor. Dolayısıyla bir odadan çıkmadan önce, gerekliyse ilgili ekran alıntılarınızı almayı unutmayın :)

Sohbet geçmişine ait görüntü


GRUP OLUŞTURMA

Habbo 2020'de grup oluşturma, şimdikine çok benzer bir şekilde yapılabiliyor. Sadece, grubunuzu oluşturduktan sonra ismini ve logosunu düzenleyememeniz gibi bir durum bulunuyor. Bunun yanında hak verme ve hak alma işlemlerini de sadece grup sahibi yapabiliyor olacak. Aşağıdaki görselde, grup oluşturma basamaklarını görebilirsiniz:

Grup oluşturma basamakları


EK YENİLİKLER

 • Satın alımda hata olması sonucu gelen bildirim geliştirildi.
   
 • Deneyiciler tarafından bildirilen pek çok hata çözüldü.
   
 • Canavar bitkiler kategorisi, yeni versiyonda geliştirilene kadar mağazadan kaldırıldı.
   
 • Mağazadan bir mobinin satın alma miktarını, örneğin "2" olarak girdiğinizde iki adet mobi enventerinize gidiyordu. Ancak mağazadan başka bir mobi seçtiğinizde bu miktar, tekrardan eski hâline sıfırlanmıyordu. İstenmeyen satın alımların önüne geçmek için deneyiciler tarafından bildirilen bu hata çözüldü.
   
 • Eğer Odalar Gezgininde açtığınız bir kategoride 15'ten fazla oda varsa, "+ Daha fazla oda göster" butonu karşınıza çıkacak. Bu butona tıklayarak geriye kalan tüm odaları görebileceksiniz.
   
 • "Kazançlar" sekmesine daha fazla kategori eklendi. Böylece nereden ne kadar kredi, elmas veya kredi alabileceğinizi görebileceksiniz.

Kazançlar penceresi


Yeni deneyiciler ve yeni özellikler hakkındaki düşünceleriniz neler? Eklenmesini istediğiniz, beklentiniz olan daha neler var? Tüm düşüncelerinizi yorumlarda belirtmeniz, deneyicilerimizin geri bildirim oluşturması noktasında çok büyük bir destek sağlıyor. Dolayısıyla lütfen tüm fikir ve önerilerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın!

Habbolar.com ƒ Kalbinizin Dostu


BETA hakkında son haberleri nasıl buldunuz?

3.4

Yorum yaz! ?

Bir şeyler yazabilmek için Habbolar`a giriş yapman gerekir!

(Habbolar`da oturumun yoksa eğer burda kayıt olabilirsin)
  öne çıkan yorumlar
 • !:anıl:!

  3 gün önce

  Deneyimli kişiler denildi ve kendi alanında deneyimli kişiler seçildi bunu anlayamayacak ne var acaba. Habbolar.com ekip alımlarındada deneyimli oyuncular alındığını hepiniz biliyorsunuz sadece bir tesadüf uzatmaya gerek yok.

 • kahraman0909

  3 gün önce

  Hepsi lardan olsaymış bu ne lojiden 2 kişi lardan 7 kişi çok adaletliymiş 😂

 • [email protected]

  3 gün önce

  Maalesef bir kaç kişi dışı hayal kırıklığı...

 • yorumlar
 • Mr.Herons

  11 saat önce

  Seçilen arkadaslarımızda gta 6 ya seçilmiş havası görüyorum

 • -07-Mehmet-07

  19 saat önce

 • bayramg

  22 saat önce

  Yaaaniiii ne desem bilemedim, aynı oyuncular ısıtılıp ısıtılıp öne atılıyor şaşırmayın artık hep böyle devam edecektir bundan sonra da herhalde habere gelirsek gayet başarılısın Bektaş başarıların devamını dilerim.

 • ahmet5531

  1 gün önce

  Yorumların bazılarını okudum da neden bu kadar sinirlisiniz anlamıyorum ha ben seçilmişim ha bir başkası ha sen ne fark ediyor? Bizim burada farklı bir amacımız yok ki, oyunu test etmeye, hataları bulmaya, yardımcı olmak için seçilen üyeleriz sadece. Benim veya başka bir üye arkadaşım yerine keşke siz seçilseydiniz ama bence bazı arkadaşların dediği şeyler hoş değil.

 • 123_aslı_123

  1 gün önce

  Çevreden söz eden şahıs oyunda peşinden koşan yalaka insanlardan bahsediyor galiba :))

 • 123_aslı_123

  1 gün önce

  evet o yüzden en iyisi çok biliyormuş gibi konuşalım ama hiçbir şey bilmeyelim (!)

 • DrPepper

  1 gün önce

  Yeni sürümün gelmesine surda bisey kalmadi. az sabredin, hepinize iyi oyunlar! takipte kalin

 • DrPepper

  1 gün önce

  Iste bu davranislariniz yüzünden Staff Betaci secimini sizden yana kullanmadi. sakin kalamiyorsunuz. Her kücük seye alinip köpürmeye basliyorsunuz. secilseydiniz burda karsilama odasini nasil karistiriyorsaniz orayida karistirirdiniz ve TR serverini rezil rüsva ederdiniz. Yani anliyacaginiz hersey inglizce bilip oyunu test etmekle bitmiyor, ordaki cevrenizle saygili sekilde irtibat ediceksiniz. Oyuncu siciline bakiliyor emin olabilirsiniz.

 • hapşu12

  1 gün önce

  Ha birde şu var yaşınızla artislik taslamayın hala o ufak beyniniz olmasa habbo için kudurmazdınız. Sizi gidi 20 yaşındakileri Sizi...

 • hapşu12

  1 gün önce

  Bence siz bu kafayla habbo betayıda katlederdiniz Türk olmak utanç verici cidden. Bari com ortamını bozmayın cidden. Nereye kaçsak ordasınız. Tr'ye başladığımdan çok ama çok pişmanım. 😱

 • hapşu12

  1 gün önce

  @DrPepper afedersin de sen neden biliyorsun tenkyucu olduğumuzu? hayır illaha belge ile mi gelelim? Gerçekten anlamıyorum hala bazı ** biz girmedik diye zorumuza gitti sanıyorlar. Komik.

 • 123_aslı_123

  1 gün önce

  Yani pazarı kontrol etmek için alınan bir kişinin dediklerine bakın ironik

 • DrPepper

  1 gün önce

  Bu Sanal dünyada da herkes birbirini okadar cok iyi taniyor ki. Kimin inglizce bilip bilmedigini nasil da biliyorlar. sizi gidi "Tenkyu" cular sizi

 • 123_aslı_123

  1 gün önce

  evet arkadaşlar hepsi çok deneyimli alın tüm deneyimler sizin olsun. Şaka mı??

 • 123_aslı_123

  1 gün önce

  oyun, oyun olmaktan çıktı başka bir şeye döndü resmen

 • 123_aslı_123

  1 gün önce

  @hapşu12 katılıyorum, sadece elçileri alsalarmış daha iyi olurmuş gerçekten :D

 • hapşu12

  1 gün önce

  Seçilenleri gördükçe oyuna bakış açım değişti. Klasik kullanıcılar gerçekten sadece ''Sadeceler'' 👌 😒

 • hapşu12

  1 gün önce

  @yarbayTramp yusuf kimse anlamıyor kanka ahaha biz ingilizce metinler çevirirken onlar sadece orada olacaklar o yüzden karakterleriyle başbaşalar.

 • hapşu12

  1 gün önce

  Kimse üzerine alınmasın fakat seçilen kişiler ingilizce hello demek için mi betaya girdi?

 • hapşu12

  1 gün önce

  Beta neden hep sitedekilerden seçiliyor? yada bir başvuru mu yapılmalı? gerçekten alakasız kişiler olduğuna yemin edebilirim. Natalie ve Deniz dışında her elçi girmiş.. Gerçi şaşırmadım nedense yeteneği olanlar yerine olmayanlar alınıyor. Ve bu hoş değil.

 • scool77

  1 gün önce

  Bize Habbonun değiştikten sonra nasıl olacağını haber vermeye çalışan kişilere bu kadar kötü davranmak saygısızca, kimse keyfinden gitmiyor deneyimlemek,test etmek ve haber için gidiyorlar. Yok seçilen kişiler hayal kırıklığıymış adaletsizlikmiş bunları geçin arkadaşlar.

 • sümmani

  1 gün önce

  hepsi fansite görevlisi

 • XxMete_hanxX

  1 gün önce

  ++ dansözler bile sizler kadar kıvırmıyor oyun betaya girdi diye demediğini bırakmayanlar bugün beta programı denetlemeye gidiyor :Dd ahahaha ulan ya ne vasıfsız ne tarla faresi insanlarsınız lafınızın adamı olun 3 ay önceki dediklerinizin arkasında durun KIVRAKLAR

 • XxMete_hanxX

  1 gün önce

  Uzun bir süredir habboyla hiçbir şekilde alakam yoktu lakin beta güncellemerini takip ediyordum. Sorun şu ki 2-3 ay önce "oyunu bırakacağım hüü çok kötü oldu" diye ağlayan asosyal fındık fareleri bugün "oyun çok güzel oluyor ehehehe" diye geziyor :D bu kadar yanar döner olmayın.

 • !.ateş.!

  1 gün önce

  :<

 • bektaş55

  2 gün önce

  @60ENES61 maalesef kesin bildirilmiş bir tarih yok. Ancak bilindiği üzere 31 Aralık 2020, Flash desteğinin kesiliş tarihi olduğundan bu tarihten önce geçişin sağlanacağını düşünüyorum.

 • bektaş55

  2 gün önce

  Merhabalar. Haberde bahsetmeyi unutmuşuz sanırım ancak artık Sandbox mimarlarımız da BETA versiyonuna erişebiliyor. Bu bağlamda @-Cavani @Anı[email protected] @ahmetarsla30 @Kenan4949 @.Swiftie. @ÇekiciThe gibi tüm mimarlarımız da aynı şekilde test sürecinde vakit buldukça bizlerle hareket ediyorlar. Onlara da aynı şekilde başarılar ve kolaylıklar 👌

 • 60ENES61

  2 gün önce

  Habbo 2020 Beta Ne Zaman Piyasaya düşer?

 • ahmet5531

  2 gün önce

  @bektaş55 bizleri her seferinde eklenen son güncellemelerden harika yazıları ile bilgilendiriyor. Sıkılmadan okumanız gereken harika bilgili bir yazı ellerine sağlık @bektaş55

 • ahmet5531

  2 gün önce

  Önceden seçilen BETA oyuncuları ve yeni seçilen BETA oyuncuları olarak hep birlikte elimizden geldiğince denemeler yapıp, bildirimler yollayacağız. Bence burada tartışmak yerine çok merak ettiğiniz şeyleri burada yorum olarak paylaşın deneyip bildirelim.

 • EcemBiran

  2 gün önce

  Tebrikler

 • crazyboy12

  2 gün önce

  @yarbayTramp ne kıskanmışsın beee

 • tahaturcan06

  2 gün önce

  @yarbayTramp kıskançlığa ve polemiğe lüzum yok

 • emir1299

  2 gün önce

  Ne betaymış be sürekli buradan bildirim geliyor :d

 • yarbayTramp

  2 gün önce

  Bazı arkadaşlar beta’dan çok ingilizcelerini test edecek gibime geliyor... 😷

 • yarbayTramp

  2 gün önce

  Lütfen ingilizce öğrenin. 🤦🏼‍♂️

 • .Swiftie.

  2 gün önce

  @_itachi_ ekoroo ve Tolga dışında ilgilenen yoktu ki zaten

 • .MorningStar.

  2 gün önce

  Önceden kurgulanmış bir olay. Şirket sahipleri yakında teker teker şirketlerini kapatır.

 • aysenur2173

  2 gün önce

  bende FBIdayım neden beni almadınız hüüüü

 • .GameMasTeR

  2 gün önce

  kredi bağışlama özelliği güzel olmuş seç kazanlara artık sadece kredi koyarlar hahahh beleş zenginler byes

 • __Talha

  2 gün önce

  ..

 • marnie204

  2 gün önce

  Mobilde haftanın karesine katılamıyorduk, görevler kategorisi yok, yardım çağrılarına cevap verilemiyor, müzik kutusu çalışmıyor ve daha bir sürü eksik vardı inşallah bunlara da bir el atarlar

 • _itachi_

  2 gün önce

  Nerdeyse bütün elçiler betada oyun içi huzuru kim sağlıycak

 • DrPepper

  2 gün önce

  @Mayoiness sen beni anlamadin veya anlamak istemedin herhalde. hani diyorsun ya "Birileri bizi sevmiyor diye her türlü şeyden muaf kılınıyoruz.". Kac senelik ekip üyesi de olsan, o "seni sevmeyenler" sana Fansite rozetini niye verdiler? Senin mantigina göre vermemeleri gerekirdi 😅

 • Mayoiness

  2 gün önce

  @DrPepper rozetimle ne alakası var :D 2,5 senedir sitedeyim ve hak ediyorum :D?

 • DrPepper

  2 gün önce

  @errccan6 vallah bi izin versende trading passimi alip betayi söyle a dan z ye incelesem. hatalari, olsumsuz gördüm seyleri bi not edip yapimcilara bildirsem. veya bagis sistemini daha yakindan incelesem, biz oyuncular memnun kalicak sekilde sonra bunlar devam gelistirilse. önce level atlamak gerek bunlari incelemek icin. salmiyorsunuz ki bizi rahat kafayle betayi inceliyelim. hala secilenleri sorguluyorsunuz. bi salin bizi isimizi yapalim. sonra sizlerle bunlari paylasalim.

 • uberozan--

  2 gün önce

  ben de katılmak isterdim eğlenceli olurdu mazelere falan bakardım :D

 • errccan6

  2 gün önce

  Pazar yerinde test edilecek ne var söyleyebilir misin @DrPepper veyahut donate

 • DrPepper

  2 gün önce

  @errccan6 Takas sadece Takas penceresinden ibadet degildir. bunun Pazari da var. Kelimelere takilma. Napsalardi "Pazar temsilcisi" mi yazsalardi. Bu senin yaptigin samanlikta igne aramaya benziyor.

 • TolgaGF

  2 gün önce

  Diger ulkelerden kimlerin secildigini gorurseniz bu agirlik bazinda secildigini farkedeceksinizdir. Dostlarimiz Fuusio ve ya Puhekupladan diger ulkelerden gelen oyuncularin islevine bakip analinizini yapabilirsiniz. Hepimiz icin iyi olmasi dilegiyle!

 • TolgaGF

  2 gün önce

  İstek ve arzulari yorum altinda belirterek tum deneyicilerimiz icin ozel bir alt basligi acabilirsiniz. 👍 👌

 • TolgaGF

  2 gün önce

  En cok sevindigim ozellik kesinlikle bagis olmus. Umarim miktari ve vergisi dusurulerek daha iyi bir hale gelir. Ve Etkinlik duzenlerken odul veriminde hem oyuncular,hem fan sayfalari daha rahatlar,hatta umarim eski duzenine devam eder.

 • errccan6

  2 gün önce

  Ve daha BETA Da takas açık değilken @DrPepper in Takas Temsilcisi seçilmesi de garip açıkcası.

 • errccan6

  2 gün önce

  Lütfen yanlış anlaşılmasın haklı bir şeyden ötürü söylüyroum Ahmetle Pepper tpd den olmayabilir yanlıs yazmısım fakat seçilirken şirketlere danışılıyorsa neden oynuculara danışılmıyor?

 • TolgaGF

  2 gün önce

  Yogunluk Sirket gorevlilerine yonelikti ve oyle oldu bir nebze. Tum sirket sahiplerimiz ve yoneticilerimizden @Tolga0878 @-Dalak- @Gamesry- @EmreAygulTR @enes0506- @superahmet49 ve daha bircok bu makamla gorusup onlarin istegi ve fikirleri uzerine sirket temsilcileri secildi. Ve sirketler arasinda beta icin yardimlasma olusturuldu. Kendilerine tekrardan tesekkurler 👍 (Tum Sirketler Birligi)

 • DrPepper

  2 gün önce

  @Mayoiness sevilmeyen biri olsan o Fansite Rozetini tasiyabilirmiydin. Sen o Rozet ile bu Siteyi temsil ediyorsun. Diyorumki biraz daha sakin davransan.

 • Marten..

  2 gün önce

  @errccan6 FBI, TTM, TÖH, SWAT gibi şirketlerin onayıyla seçildi zaten gidip kendilerine sorabilirsin onayınız var mıdır diye

 • TolgaGF

  2 gün önce

  Oncelikle once tum sandbox hesabi olanlara beta acildi,daha sonrasi yeni deneyiciler secildi. Burdaki tek amac daha cok kisinin girmesi ve testlerin daha cabuk olmasi.Eksigi gorup,tenkit-tahlil ettikten sonra giderip 2021'e kadar patchlerle duzeltmek. Tum yeni secilen testerlara basarilar. 1 ay daha durulup,bol bol test edilecek. Bir mukafati yok 😊 😉

 • errccan6

  2 gün önce

  @Marten.. Fakat Şirket temsilcilerinin hepsi Habbolar.com mun içinde bulunan ekip üyeleri TTM FBI Gibi temsilciler nerede kör müyüm yoksa :)

 • Marten..

  2 gün önce

  Habbonun tüm serverlerinde kullanıcıların çoğu Şirketlerde çalışıyor tüm odaların ve aktifliğin yarısından fazlasını şirketler oluşturuyor böyle bir durumda Personellerin bu kurumlardan da fikir alması normal şirket temsilcileri bundan yani @Mayoiness

 • TolgaGF

  2 gün önce

  Oncelikle yine bir Beta haberi ve yine guzel bir yazi. Tebrikler @bektaş55 Lutfen yazinin tamamini okuyun ve sadece one cikan sahislara bakmayin. Onemli olan tum icerik. Testerlar kismi sadece deneyecek yeni oyuncular.

 • Mayoiness

  2 gün önce

  Keşke bu test edecek oyuncuları başka bir şekilde seçseler. Birileri bizi sevmiyor diye her türlü şeyden muaf kılınıyoruz.

 • Mayoiness

  2 gün önce

  Şirket temsilcisi ne demek arkadaşlar?

 • DrPepper

  2 gün önce

  üst düzey oyuncular olarak sizler icin betayi A dan Z ye test edecegiz. akliniz bizde kalmasin. suana kadar gördüklerim- cok eksik var düzeltilmesi gereken seyler var. adim adim ilerliyecegiz. @bektaş55 Arkadasimiz sizleri Up-to-Date tutacak bu haberde oldugu gibi. ama sizde söz verinki haberi verilen bilgileri bastan sona okuyacaksiniz. üst kisimda takili kaldiniz asaga dogru ilerlemiyorsunuz yorumlara bakilirsa. biz sizlere hizmet veriyoruz, verdigimiz hizmeti elinizin disiyla itmeyin.

 • berra417

  3 gün önce

  İyiymis mashallah.

 • -Cavani

  3 gün önce

  sadece bununla değil artık sandboxa erişebilen herkes girebiliyor.

 • !.ateş.!

  3 gün önce

  Beni alsalar betaya pulx oda yapmayı bırakırdı.

 • Funky!cem!

  3 gün önce

  Sohbet geçmişi çok küçüktü burdada çok buyultmusler,ama bu kötü değil

 • [email protected]

  3 gün önce

  Kendi fikrimi diyebilirsem , cok sacma .

 • .pelin1.

  3 gün önce

  vah vah hepsi habbolardan ne büyük bir dert

 • Funky!cem!

  3 gün önce

  Ben bu oyun da artık krediyi sadece hc almak için alırım 😂😂

 • Funky!cem!

  3 gün önce

  Bağış sisteminden de vergi aliylesun güzel Habbo adam 100c dagitirsa 100c vergi en az ahahahhahaha

 • Funky!cem!

  3 gün önce

  Kamera kısmına da bakmayız unutmayınız şuan mobilde habbolar "haftanın karesine" katilamiyorum bunuda bi kontrol edin @DrPepper @superrstar

 • Funky!cem!

  3 gün önce

  @superrstar @DrPepper ve seçilmiş diğer arkadaşlar tebrikler ve başarılar

 • Funky!cem!

  3 gün önce

  Bence seçilen bı kaç kişi dışındaki seçtiğiniz kişilerden daha eski tecrubeli ingilizcesi iyi olan userler var Kalbimi kırdın İstanbul

 • !:anıl:!

  3 gün önce

  @Ben_Pixie ben şimdi sana tek tek açıklayayım elçiliklerinin yanında erdem oyun içi destek yusuf haberci berke yönetici ama sen nasıl anlamak istersen anla

 • emir1299

  3 gün önce

  @Ben_Pixie Seçilen seçilmiş bunun tartışmasını yapmaya gerek yok. Bize Sadece Tebrik Etmek düşer. ;D

 • !:anıl:!

  3 gün önce

  @Ben_Pixie elçilerin hepsi deneyimli oyunculardan seçilir bunu bilmemekte senin kabahatin

 • pyunusq35

  3 gün önce

  Yani bağışlama sistemi güzel fakat Drpepper almayabilirdiniz onun yerine denizhan44 olabilird veya İmpossoble olabilir bir çok kişi var habbolardan 7 kişi lojiden 2 kişi çok adaletsizlik oluyor burda.

 • !:anıl:!

  3 gün önce

  @Ben_Pixie ''deneyimli'' yazdım ''en deneyimli yazdığım yeri lütfen bana mail at.

 • kahraman0909

  3 gün önce

  Yorumumu yanlış anlayanlar da olmuş ama seçilenlerden çoğu kişinin yabancı dili yeterli değil oyunda bir sürü oyuncu var yabancı sunucularda oynayıp yabancı dili gelişmiş deneyimli oyuncular ve zaten çoğu bunlardan değil madem bunlardan seçmemişler en azından 2 sitedende ortak seçselerdi daha adil olacağını düşündüğüm için yazdım yorumu

 • emir1299

  3 gün önce

  @kahraman0909 Ben sana laf atmadım ki :D 2. bence sen kitap okumalısın :D

 • kahraman0909

  3 gün önce

  @emir1299 Öncelikle yorumumu dikkatli okumanı isterim kendimin olmasıyla ilgili herhangi birşey yok, benim sitemde oid olarak çalışıp bana laf etmen ayrı bir olay ve ayrıca ne yazıkki beta tester olacak kadar iyi yabancı dilede sahip değilim yani zaten uygun bir aday değilim. Kitap okumanı tavsiye ederim :)

 • !:anıl:!

  3 gün önce

  @Ben_Pixie en deneyimlisi bilemem kim ama hepsi deneyimli.

 • deyo77

  3 gün önce

  Flash player 1aya kalkıyo oyun büyük ihtimal yetişmeyecek ve ya çok fazla bug ile oyunu açıcaklar sonuçta betada en fazla 60 kisi falan test ediyor oyun açılınca binlerce kişi giricek :D

 • KeremSparrow

  3 gün önce

  beğenmedim iyce çocuk oyununa benzemişş

 • emir1299

  3 gün önce

  @kahraman0909 bir dahakine sen seçilirsin 😅 😅

 • !:anıl:!

  3 gün önce

  Deneyimli kişiler denildi ve kendi alanında deneyimli kişiler seçildi bunu anlayamayacak ne var acaba. Habbolar.com ekip alımlarındada deneyimli oyuncular alındığını hepiniz biliyorsunuz sadece bir tesadüf uzatmaya gerek yok.

 • Anı[email protected]

  3 gün önce

  Herşeye Loji-Lar rekabeti katıyorsunuz. Hadise yaratmaya gerek yok ne rekabetmiş arkadaş.

 • errccan6

  3 gün önce

  Arkadaslar tüm profesyonel oyuncuların habbolar.com ekibinde olması tolganın suçu değil 😂 😂

 • Anı[email protected]

  3 gün önce

  Of cidden çok saçmasınız, deneyimli kişiler alınacaktı her kategoriden deneyimli kişiler alınmış işte? Fan site temsilcisi, takas oyuncusu , şirket oyuncusu, habbo büyükelçileri daha ne adaletsizliğindesiniz acaba?

 • DrPepper

  3 gün önce

  sadece Beta tester olarak secilen kisma bakmayiniz. Haberin geri kalanini da okuyunuz- cok detayli ilginizi cekecek bilgiler iceriyor.

 • tahaturcan06

  3 gün önce

  Adı üzerinde beta, elbet hatalar olacaktır. Beta testçilerinin de yardımıyla bu hatalar giderilecektir.

 • kahraman0909

  3 gün önce

  Hepsi lardan olsaymış bu ne lojiden 2 kişi lardan 7 kişi çok adaletliymiş 😂

 • Mayoiness

  3 gün önce

  Birkaç bitişik yazılır cahil cühela herif @[email protected]

 • [email protected]

  3 gün önce

  Maalesef bir kaç kişi dışı hayal kırıklığı...

 • Mayoiness

  3 gün önce

  @emirda 💘 💗 💖 💕 💓

 • Mayoiness

  3 gün önce

  @PrensesArzum Hazretleri'nin bir sözü vardır: "Your ego is my lego beybi". Şimdi düşündüm de, çok haklıymış.

 • Marceus

  3 gün önce

  Mobil oyunculuğun arttığı zamanlarda oyunu mobile yönlendirmek tek amacın güncelleme değil para kazanmak olduğunu gösteriyor gözümüzden kaybolan bir oyun olmaya devam

 • Fatih.An

  3 gün önce

  Güzel haber

 • errccan6

  3 gün önce

  CANIM BENIM COK TSKKKKKKKKK

 • Toplam Yorum: 104

Online (10/25)

yükleniyor... yükleniyor...